Wpis z mikrobloga

@Goomba: Polskie obozy dla uchodźców Aushwitz-Birkenau (حسن مسلم هو مسلم ميت) jestem za, w sumie i tak po wojnie będą je nazywać Arabskimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JIDF: nie szwankuje nic. Po prostu bawi mnie, że wielka akcja na wykopie i wybielanie Polaków (a wiadomo, że większość kolaborowala z Niemcami, sprzedawali Żydów do obozu, pracowali jakostrażnicy w obozie, konfidentowali byle by przerzyc) a teraz wychodzi prawdziwa natura z Polaków, najchętniej znowu by uruchomili obozy i eksterminowali kolejny naród (arabow)
  • Odpowiedz
Jak widać niektórzy woleliby, żeby faktycznie były polskie...

@Goomba: Na przykład ty:

wychodzi prawdziwa natura z Polaków, najchętniej znowu by uruchomili obozy i eksterminowali kolejny naród (arabow)

Tutaj sugerujesz, że Polacy już kiedyś uruchomili jakieś obozy i wymordowali jakiś naród, skoro teraz mają być uruchamiane "znów", a Arabowie mają być "kolejni".

Z ciebie też wychodzi jakaś prawdziwa natura, ale na pewno nie polska. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@ibilon: mi uchodźcy nie przeszkadzają i nikogo bym nie zamykał w obozach. ciekawe jakby tak amerykański albo angielski portal wrzucił grafikę tego typu, tylko że z polskimi imigrantami.... wielkie oburzenie by było na wykopie i pisanie listów do ambasady bo polacy poczuliby się urażeni.

Polacy masowo wyemigrowali do anglii w ciągu ostatnich 10 lat (2 mln ludzi) a teraz nie chcą przyjąć 2 tysięcy uchodźców wojennych (nie uciekają zarobkowo tak
  • Odpowiedz
@Big_Kahuna: nie wymagaj od prawaków wiedzy historycznej... oni mają swoją historię, dużo prostszą, bo czarno - białą. Polacy są zawsze dobrzy, doważni i bohatercy a inne narody to zbrodniarze. Czasami zazdroszcze takim wykopką, że żyją w takim prostym świecie...

Analogicznie z imigrantami: Polak emigruje za granicę:

"odważył się wyjechać, poświęcił się, zarabia na rodzinę za granicą, buduje dobrobyt innych krajów swoją
  • Odpowiedz
@Bsx88: no jasne, byłeś kiedyś w holandii albo UK? tam jest mnóstwo polaków na zasiłkach.

btw. i to cie tak boli? że jakiś syryjczyk, który 20 lat żył w biedzie i jadł piasek dostanie iphona? xD boże co za mentalna etiopia... zawiść i polactwo level hard
  • Odpowiedz
@Goomba: Dostanie nie za swoje, tylko za moje, jak ktoś ratuje życie to doceni nawet namiot, kromkę chleba masło i gotowaną wodę, a nie będzie wyrzucał ubrania bo są niemodne, iphona bo przestarzały i wybrzydzał przy jedzeniu, oni się zachowują jakby uciekali z pałacu królewskiego, a nie z kraju ogarniętego wojną.

A widząc "xD" już wiem że mam do czynienia z gimbusem.
  • Odpowiedz