Wpis z mikrobloga

Finał trzeciego sezonu "The Walking Dead" to jeden z najgorszych zakończeń seriali, jakie dane było mi widzieć w ciągu ostatnich kilku lat. Bije na głowę finał pierwszego sezonu "Dochodzenia" z brakiem wyjawienia sprawcy morderstwa. Ostatni odcinek skutecznie pozbawia emocji i pozostawia nas z ogromnym niesmakiem. A miało być tak pięknie...


źródło:http://hatak.pl/artykuly/recenzje/30724/The_Walking_Dead_03x16/

+1000

Dokładnie tak...

#twd #thewalkingdead
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DawidHouse: Nigdy nie oczekiwałem od tego serialu wiele, ale koniec sezony, jakiś clifhanger porządny powinien być, a nie... Cały kolejny sezon będą siedzieć w tym więzieniu i nic się nie będzie działo :< Chociażby pokazali jak to więzienie zabezpieczają, sprawdzają, a nie tak kątem tam... Ten serial potrzebuje celu, jak w pierwszym sezonie szukali rozwiązania to teraz do niczego nie zmierzają, a powinni chociaż wyskakiwać wyobraźnią tydzień do przodu... Jedzenia
  • Odpowiedz
@DawidHouse: Po za tym są w więzieniu gdzie mają generator z prądem, na pewno jakieś radio, porządną antenę... Cholera mogliby chociaż próbować się skontaktować z resztą ludzi. Denerwuje takie pokazanie, że oni są ostatnimi ludźmi w promieniu setek kilometrów.

Głównie jestem rozczarowany, bo gdy w jednym z pierwszych odcinków, zobaczyłem helikopter (na napisach, promo następnych odcinków) to miałem szczerą nadzieje, że faktycznie gdzieś się zacznie rozwijać w te stronę, a
  • Odpowiedz
@kasper93: Mnie to dziwi tak samo, że nie trafili gdzieś do bazy z helikopterami etc. wojsko .... tylko np. gubernator zdudowal sobie miasteczko. Troche to wszystko wlasnie takie glupie...ale przeciez oni wszystko tlumaczą tym ze skoro zombie są to to nie moze byc normalny serial itp...do you know what i mean hehe
  • Odpowiedz