Wpis z mikrobloga

@Primbledon: zablokowałem no i jak sie zdziwilem gdy wygląd głównej prawie sie nie zmienił ;-;
@Del_Piero: za mało
jesli kogos to interesueje - zablokowanie tagu #europa bardzo poprawia poziom głównej
@zakowskijan72: to ciekawe że większość naukowców ma poglądy lewicowe xD
@nick-smith: dlaczego lobotomie? a nie np. uszkodzenie amygdali? bardziej prawdopodobne że to drugie uszkodzenie mózgu da w efekcie poglądy prawicowe
@nick-smith: no dobrze ale dlaczego ograniczać straty lobotomią a nie uszkodzeniem corpus amygdaloideum, chętnie posłucham jaką wiedzę na temat neuronauki ma prawica, w końcu nie wypowiadałbyś się o lobotomii nie mają pojęcia o temacie, prawda?:))
@DerpVEVO: Wypowiadałbym się we własnym, nie prawicowym, imieniu, tak dla żartu.

Boli cię dupa na samą myśl, że ktoś kto nie podziela twoich poglądów się wypowiada, co? Trudno, masz niepopularne poglądy.

@RoHunter: zgodnie z wykopową definicją lewicy przyjmijmy, że lewicowy = uznający istnienie globalnego ocieplenia, dowody sobie sam znajdź bo mi sie nie chce i w dupie mam czy sie przekonasz
@RoHunter: co innego idiotyczne wpisy na mikroblogu do którego ten sie bez wątpienia zalicza a co innego spamowanie głównej propagandowymi kłamstwami, ten wpis w 5 minut bedzie juz na 50 stronie mikrobloga i przeczyta go kilka osób, yeah, jest pewna roznica
@RoHunter: mam zablkowaną politykę, niemniej 2/3 głównej to dalej znaleziska o imigrantach [nie proboj mi wmowic ze to nie sa znaleziska polityczne], no ale jak juz pisalem - zablokowanie #europa w duzym stopniu zalatwia sprawe