Wpis z mikrobloga

Uwaga mireczki!
Pierwsze #rozdajo bo leży i mi się kurzy a nie chce mi się sprzedawać więc zrobię coś dobrego, może karma wróci.

Dzisiaj leci Radeon 4850 1 GB GDDR3. Przed wymianą karty na nowszą ta działała jak należy. Więc wystarczy prawdopodobnie (ale że leży i się kurzy to nie obiecuję, że działa!!) wyczyścić i cieszyć się. Losowanie przez mirko random pewnie chyba, że któryś komentarz mi się wyjątkowo spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°). Losowanie jutro o 9:00 a wysyłam w poniedziałek.

Zielonki nie biorą udziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
e.....r - Uwaga mireczki!
Pierwsze #rozdajo bo leży i mi się kurzy a nie chce mi się...

źródło: comment_tsmhcewSGe6DDfOvhFgPlgWx9A75zKD5.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@emcter: Jak wygram to wstawie na mirko zdjecia jak ta karta bedzie sercem mojego automatu arcade ktory buduje:-P a sam dam na rozdajo swojego starego radeona chyba jeszcze na agp ktory wspołpracowal z pentiumem 4
  • Odpowiedz
@emcter: Ja chciałbym tę kartę dla braci, bo #!$%@? muszą lecieć na zintegrowanej od intela, bo matka nigdy nie wyda kasy choćby nawet 50 złotych na gf 9600 gt.
Podpada trochę pod działanie na uczuciach, ale no #!$%@? żal mi ich, że muszą oglądać gameplaje gier zamiast w nie pograć, a ja niestety bez pracy ;/
  • Odpowiedz
@emcter: A to heca, akurat w kompie na którym śmiga mój ojciec padła grafa (a zintegrowana nie nadąża i co chwilę gaśnie ekran), więc z zakupem jakiejś nowej wstrzymam się do losowania...kto wie skoro pojawia się #rozdajo 2h po tym jak padła karta to może pisane jest mi jej wygranie.
Jakiś mirkospecjalista powie mi czy ta karta będzie współgrać z płytą Gigabyte GA-A55M-S2V?
  • Odpowiedz
@emcter: @emcter: Obyś mnie miał w szczególności, bo głupio mi po prostu, że brat musi wchodzić na mego lapka by jakieś gierki odpalać i z jeszcze młodszym na laku grać, zamiast na ich kompie, gdzie jest wygodniej :D
  • Odpowiedz