Wpis z mikrobloga

A więc tak czy jeśli posiadałbym własna firme była by jakaś możliowść sprowadzania butów z aliexpress typu Nike i inne firmy w wiekszych ilościach?


@radzio726: Przecież tam sprzedają same podróbki, chcesz wylądować w sztumie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@radzio726: Jest podobna strona do ali (nazwy nie pamiętam) dla hurtowników, umawiasz się bezpośrednio z fabryką na większą ilość i dostajesz bardzo niską cenę, wysyłają to do ciebie kontenerem. Oczywiście w takim przypadku musisz opłacić cło.
  • Odpowiedz
raczej sobie nie przypomnisz prawda?


@radzio726: Nie przypomnę sobie, ale pamiętam że było dosyć łątwo to znaleźć, strona w jakiś sposób była chyba powiązana z aliexpres. Z tego co pamiętam to minimalne ilości były różne w zależności od fabrytki, ale 100 to było minimum jakie widziałem.
  • Odpowiedz
A więc tak czy jeśli posiadałbym własna firme była by jakaś możliowść sprowadzania butów z aliexpress typu Nike i inne firmy w wiekszych ilościach?


@radzio726:

Owszem, ale jak to faktycznie beda oryginaly, to ceny beda wyzsze niz sa w PL... /wliczajac koszty dostawy, clo i podatek VAT/
  • Odpowiedz
Chodzi wam o alibaba.com? Firma Nike tam nie handluje ;)


@t_i_t_o: Możliwe że to właśnie ta strona i nie wiem jak wygląda kwestia podróbek, od Chińczyków zawsze zamawiałem ich oryginalny towar.
  • Odpowiedz