Wpis z mikrobloga

noszzzz kur...... jakie to życie jest niesprawiedliwe


@zenek: i co, myślicie, że on tam może tknąć którąkolwiek z koleżanek? xD Super wakacje, dwa tygodnie chowania kościeja i fioletowych jaj.
  • Odpowiedz
noszzzz kur...... jakie to życie jest niesprawiedliwe

@zenek:
Uwielbiam Was niebieskie z Wykopu.
Laski to nowobogacki wymiar Karyn. O niczym sensownym nie pogadasz, wszystkie ubrane tak samo, wszystkie zbotoksowane i podciągnięte gdzie trzeba. Ale co tam, ważne, że chłopak ma towarzystwo, do którego co najwyżej może zwalić konia w kiblu.
  • Odpowiedz
Laski to nowobogacki wymiar Karyn. O niczym sensownym nie pogadasz, wszystkie ubrane tak samo, wszystkie zbotoksowane i podciągnięte gdzie trzeba.


@JestemPsem: A skąd wiesz? Oceniłeś, że skoro ładne, to na pewno puste? Ciężko też, żeby były ubrane jakoś niesamowicie różnorodnie NA PLAŻY gdzie każdy nosi strój kąpielowy.
  • Odpowiedz
Jego macocha reklamuje środek do wybielania odbytu. Poza tym całe gimnazjum widziało ją nago. Ja tam nie zazdroszczę.


@dzerald: Primo, nie reklamuje tylko ktoś jej zdjęcie ze stocka użył do takowej reklamy, dwa akurat coś takiego w gimbazie to dla niego wygryw bo nastolaty zazdroszczą suki na chacie, trzy to nie jego matka i może mieć to w dupie.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Nie wiem czy wygryw. Jak masz 13 lat to doceniasz u mamy/macochy to, że ma dobrą pomidorową a nie fajne cycki. Ale co ja tam wiem. Patrzę na twój awatar i chyba Ty wiesz najlepiej czego pragną dzieciaczki w dzisiejszych czasach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzerald: Przecież to nie on musi doceniać, a jego kumple.

Patrzę na twój awatar i chyba Ty wiesz najlepiej czego pragną dzieciaczki w dzisiejszych czasach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


On nie jest dzieciaczkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz