Wpis z mikrobloga

Mircy spod tagu #motocykle . Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem moto. Nigdy nie jeździłem dużo (ewentualnie na czymś o pojemnośći zbliżonej do skutera), nie znam się kompletnie na mechanice no i nie mam prawka na motor. Możecie polecić jakieś modele nadające się na początek przygody z motocyklem? Trochę przeglądałem internety i myślałem o hondzie nsr, kolega natomiast doradza żeby robić prawko i brać pojemność 600 bo to tylko kwestia przyzwyczajenia do przyspieszenia.. help.
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@Scorpio412: a gowno prawda.. te motocykle byly homologowane pod A1 wiec ma pelne prawo tym jezdzic. nie siejcie klamstw. RS, MITO, DT z 11kw tez moze sie legalnie poruszac
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o 500 to możesz spodziewać się takich osiągów, że jak startujesz spod świateł, to jesteś już na drugich kolejnych, a ci za tobą szukają jedynki. Chyba styknie?


@raven66: idealnie obrazujesz moje odczucia z jazdy 500tką ;D

@kiw0n: generalnie to tu nie chodzi tylko o pojemność - moc i charakterystyka silnika ma znaczenie. Oraz masa pojazdu. Te 500tki co poleca @Dabrus to bardzo dobry start dla
  • Odpowiedz