Wpis z mikrobloga

@BeDoEl: @Smooke_pl: No właśnie o to się mnie rozchodzi. Ogólnie fajny parownik, dostęp do grzałki bez wylewania płynu, napełnianie wszystko super, ale ten przewiew jest trochę za mały jak dla mnie. Na silverplayu paliło się prawie jak na dripperze, tylko jakość wykonania jest strasznie #!$%@?.

Zatem wszystko jasne. Ajsztyk fynfcyś watten z billowem idzie do żyda. Za to zamawiam evica VT i zephyrusa. ( ͡ ͜ʖ ͡
@Smooke_pl: Jak masz dobre zasilanie 50W minimum i zrobisz fajną grzałę do Zephyrusa, to też daje trochę jak dripper (wiadomo, to przesadzone porównanie, bo w tanku nigdy nie będzie takiego przewiewu jak na dripperze, ale zawsze można próbować się do tego zbliżyć). W Zephyrusie jest fajne napełnianie od góry, a dostęp do grzałki - szczerze? Nie wiem czy to jest takie potrzebne. W razie czego strzykawka, 3 sekundy i lq nie
@Smooke_pl: Wiadomo, że nigdy nie będzie to dripper. Jednakże, odkąd mam mechanika z dripperem istick leży i się kurzy, bo nawet w teren wolę sobie wziąć SMPLa i co chwilę zakraplać watę, bo różnica jest jednak na billowie zbyt drastyczna. ;)