Wpis z mikrobloga

@jedengracz: nie dzieki nie skorzystam. Idz byc gejem gdzie indziej :P

@laska0: ok rozejrze sie jak z cenami i innymi takimi :) dzieki za porady. Ogolnie to widze juz druga osobe tutaj co mowi o rosamonte, to chyba dobra :D
  • Odpowiedz
@jedengracz: @NiecoCiekawszyNick: luz nie przejmujcie sie :) ja sie nie gniewam :D

@kultowa: no a wlasnie widze, bo to jest metalowe, a tamte gliniane jak rozumiem. I tutaj moje pytanie, lepiej takie metalowe czy gliniane. oczywiscie wiadomo metal wytrzymalszy, ale np wplywa to jakos na smak, typu np ze w metalowym inny i w glinianym inny? czy to jeden ze tak powiem brzydko #!$%@?? :)
  • Odpowiedz
@kultowa: no i takie odpowiedzi lubie :D bo jak widze wlasnie typu Cejrowski i inni, to tez wlasnie maja cos podobnego do twojego :) Metalowe i w srodku to nie wiem co ale cos maja, a nie jakies gliniane i super ozdobne, tylko wlasnie z wieszku proste metalowe :) to chyba jest w tym jakis sekret jak mowisz :D
  • Odpowiedz
@kultowa: dzieki za pomoc :) i juz nawet wiem dlaczego palo santo :P niby jakies magiczne drzewo :D

Na razie nie dziekuje, bo nie mam. Ale moze jutro sie przejade na miasto zobaczyc czy nie ma czegos taniego :)

Dzieki za wszystko jeszcze raz :)
  • Odpowiedz