Wpis z mikrobloga

#windows #windows8 #windows10 Chcialem zainstalowac Win10, przed tym odinstalowalem Avasta bo podobno moze robic jakies problemy, zrobilem restart iii... komputer nie uruchamia sie, "narzedzie do naprawy automatycznej nie moglo naprawic komputera, plik dziennika D:\Windows\System32\Logfiles\Srt\SrtTrail.txt". Powiekszalem tez partycje systemowa ale po Partition Wizardem ale bylo ok po restarcie. Stawiam na jakies wirusy bo chyba mialem jakies w kwarantannie? Nie moge odpalic trybu awaryjnego, nie moge zrobic 'odswiezania', nie moge zainstalowac Win10 bo jak odpale instalator z usb to po kilku krokach kaze mi wyjac usb i zrobic restart, a po restarcie mam znowu ten sam blad, instalacja nie idzie dalej.
  • 8
@Piotrek2111: a skopiować możesz z dysku na inne urządzenie? jak nie możesz podpiąć i zgrać, to spróbuj

copy D:\Windows\....\SrtTrail.txt E:\

(czy jaka tam literke przypisze Ci do USB jak włożysz, o ile ruszy :P)
Niee, instalator po prostu kaze wyjac usb i zrobic restart zebyinstalacja mogla ruszyc dalej, tak instalowalem na laptopie i poszlo. Przy odinstalowaniu avasta wydaje mi sie ze powinno zrobic punkt przywracania systemu, a pokazuje mi ze nie mam zrobionego zadnego punktu przywracania. Sprobuje odpalic instalator Win8 z pendrive, moze bedzie jakas opcja naprawy?