Wpis z mikrobloga

@tymc: mialem juz 2 sprawy - w obu uniewinniony. nic nie widzialem, nic nie wiem, przyszedlem do auta to blokady nie bylo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a mandatow nigdy nie placilem, nie place i placic nie zamierzam.
@tymc: staram sie nie stawac na zakazie, chyba ze sa kompletnie nieuzasadnione i zaparkowanie nie stwarza zadnego zagrozenia. blokady mialem raczej za to, ze skonczyl mi sie czas w parkometrze a nie mialem mozliwosci przedluzyc
@tymc: i nie chodzi o bycie antysystemowcem czy cos ( ͡° ʖ̯ ͡°) po prostu glupie przepisy i ich czesto jeszcze bardziej absurdalne wykonanie zwalczam prostymi metodami.
@tymc: powiem Ci szczerze, ze wlasnie zaczalem sie nad tym zastanawiac i troche pogooglowalem - za brak biletu nie powinno byc blokady. musze dokladnie na znaki popatrzec w okolicy, moze parkuje na jakims wycinku gdzie jednak jest zakaz... wroclaw, chodzi konkretnie o okolice rynku.
@Famina: sami sobie założyli, nikt im się nie #!$%@? że stoją na zakazie bo "hehe mają już blokadę" a oni wrócą, zdejmą i pojadą

ponoć niektórzy kierowcy jeżdżą ze swoimi blokadami i sami sobie je zakładają by uniknąć prawdziwej blokady, gdzieś czytałem na mirko