Wpis z mikrobloga

USA for Afica - We are the world, to taka filantropijna, dobra piosenka charytatywna zaśpiewana przez ok. 45 artystów, którzy zebrali się na gali rozdania nagród muzycznych. Dzięki tej piosence mogi zebrać 90 mln dolarów dla Afryki. Słowa napisał Michael Jackson, który śpiewał tej piosence. #mrmusic #muzyka #dobramuzyka #michaeljackson #krolpopu #usaforafrica
MrFisherman - USA for Afica - We are the world, to taka filantropijna, dobra piosenka...
  • 17
@kocham_jeze: bo nie slucham, wszystkie te popiki z eski są takie same, przeważnie śpiewają o imprezach, ćpaniu i balowaniu, muzycznie to nawet nie ma co mówić bardzo słabo, disco polo którym sie zachwycają gimbuski to tak prymitywna muzyka że nie ma co mówić, ponadto prawie każda piosenka ktora teraz wychodzi odchodzi w zapomnienie po kilku dniach, i przychodzą kolejne takie same. To nie są Ci artysci co dawniej, bo ich piosenki
@MrFisherman: Podejrzewałem, że masz do tego takie pobudki xD Już chciałem się z ciebie śmiać, ale w sumie sam jakieś 5-6 lat temu (wczesne gimnazjum) myślałem dokładnie tak jak ty. Pozostaje mi tylko życzyć ci udanej eksploracji tej wspaniałej dziedziny sztuki, jaką jest muzyka i wyciągnięcia wkrótce stosownych wniosków. Więcej nic nie powiem.
@kocham_jeze: nie chodzę do gimnazjum a tym bardziej wczesnego, dużo eksploruje muzykę ale nie nową, uważasz się za obytego muzycznie bo znalazłeś może 1 z 1000 teraźniejszych zespołów który jest dobry?, ponadto nie wiem z czego niby miałbyś sie śmiać przecież w tej walce na słowa to Ty jesteś przegrany, i nie próbuj mi wmówić że terazniejsza muzyka jest dobra bo i tak się z tobą nie zgodzę, ja Ci mówię
@kocham_jeze: nic sensownego nie powiedziałeś, może w dyskusji podawaj argumenty a nie poniżaj bo nie masz za co, podaj też jakieś według Ciebie dobre nowe zespoły, bo albo jesteś trolem albo prowokatorem, ponadto nie możesz się czuć wyższy muzycznie bo jesteś taki tolerujący wszystko co z muzyką związane, każdy na inny gust muzyczny