Wpis z mikrobloga

Jakiż to futbol jest przewrotny, drogie Mireczki. Jeszcze kilka miesięcy temu dziennikarze, specjaliści oraz oczywiście najwięksi specjaliści z mirko wypowiadali się odnośnie...
1. City, że zespoł się skończył, że jedynie w drużynie ogarniają Aguero, Silva i może Hart. Przewidywano pod koniec sezonu, że wypadną nawet z prestiżowego TOP4 gwarantującego grę w w tym niemiecko-hiszpańsko-włoskim pucharze ((w sensie, w LM (więc w sumie po co ta się anglicy pchają?)), że zespół jest stary, że Yaya stracił jaja, obrona dziurawa jak dupa Belladonny po tym filmie, w którym wsadzała sobie kija bejsbolowego w dupkę i że wystarczy, że trochę szklany Kun złapie kontuzję to za rok to City będzie się biło z Derby i Millwall level niżej.
W ankiecie @Pustulka większość skreślała City. Że no co tu więcej pisać, dupsko, na wzór Andży Masraczkała czy Polonii Warszawa historia będzie się działa (chyba nie muszę tłumaczyć porównania? (nie chce mi się)).
2. Chelsea, że są jedynym zespołym zdolnym rywalizować w wyżej wspomnianym pucharze i stawić czoła BIG4 (Real, Barcelona, Bayern, Juventus), że mają skład taki, że bez problemu po raz kolejny rozjebią tę arcytrudną ligę nawet Willainem w ataku i Azpliquetą na nie swojej pozycji. Że na #!$%@? im Czech. Że Mata to tępa szmata. Że Mourinho jest bogiem a może nawet i Bogiem. Pojawiały się słowa i "pięknie gry defensywnej" na co pewnie Włosi z 2006 dławili się pizzą słysząc te słowa i rzucając do pracującej jako tancerka go-go w Neapolitańskiej spelunie polki - "słyszysz co ten zjeb wygaduje?".

A tu co? Psikus, #!$%@? jego mać, powrót do rzeczywistości (jak śpiewał Jastrzomb z WWO).
Ja wiem, że zaraz ktoś napisze całkiem słusznie, żeby nie dmuchać musztardy po obiedzie, ale pewne opinie już można wypowiadać. Zacznę więc.
1. Jak wiemy z "Poranka Kojota" - NIE RUCHA SIĘ DZIEWCZYNY KUMPLA.
No #!$%@? nie, po prostu nie
2. Yaya ma wielkie jaja, obrona City nie jest aż tak dziurawa, ba, wygląda całkiem sensownie, City gra o wiele przyjemniejszy dla oka football i najprawdopodobniej zostanie mistrzem Anglii, bo na pewno nie zostanie nim Chelsea. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piszę to ja, bezstronny obserwator, nie sympatyzuję z żadną ze stron. Jednak po Petrodolar Derby jestem zachwycony wejściem w sezon jaki pokazało City. Liczę na to, że utrą noska bufonowi Mou, oraz totalnemu pajacowi LvG. W tej lidzie, gdzie liczą się tylko pieniadze i byle grajek jest przepłacany jak kokaina, która w Kolumbii kosztuje 5$ za gram a w Europie 100$. Tylko kokaina różni się od niektórych zawodników BPL tym, że potrafi nieźle kopnąć. Bardzo lubię zespoły ofensywne, które na dodatek mają pomysł na tę ofensywę. Przykładem ofensywnego zespołu bez pomysłu na wykonanie było United zeszłego sezonu. Przykładem zespołu ofensywnego, który widać, że a pomysł na tę ofensywę i wiele jej wariantów jest właśnie City. Jest Arsenal. To w Anglii, bo na świecie jest też oczywiście Real i Barcelona. Dlatego jako osoba, która nie ma ulubionego zespołu w BPL w tym sezonie życzę sukcesów City.

#pilkanozna #premierleague #chelsea #bekazchelsea #tylkolaliga
  • 13
  • Odpowiedz
najprawdopodobniej zostanie mistrzem Anglii, bo na pewno nie zostanie nim Chelsea. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(Piszę to ja, BEZSTRONNY obserwator), nie sympatyzuję z żadną ze stron. Jednak po Petrodolar Derby jestem zachwycony wejściem w sezon jaki pokazało City. Liczę na to, że utrą noska BUFONOWI Mou, oraz totalnemu PAJACOWI LvG


@tak_wlasnie:

Nie potrzebnie czytałem te wypociny, nie spamuj tagami...
Zobaczymy jak w styczniu będzie sytuacja wyglądać.
  • Odpowiedz
@tak_wlasnie: ale #!$%@?, ostatni akapit to apogeum. a nie wiem jak w tej ankiecie, ale sporo osób stawiała też na Arsenal

nawet Willianem

xD
Teksty o zapomnianym już w kontekście Chelsea Macie też dobre i jeszcze to "rozjebią". Naprawdę nie wiem skąd takie wnioski wyciągałeś i jeszcze to o na ogóle mocno wyśmiewanej grze defensywnej, o której ty piszesz, że nazywa się ją na ogół "piękną" xD
btw, ten tekst
  • Odpowiedz
@proba1: Oj ziomeczku, chodziło mi o Premiership. Grają otwarty, ofensywny futbol przynajmniej odkąd jest Alexis. Źle mnie zrozumiałeś. To zdanie było o tym, że bardziej podoba mi się gra Arsenalu niż Chelsea i ich defensywne priorytety.

Poza tym Courtois bzykał dziewczynkę De Bruyne'a więc Kevin się odwdzięczy pozbawiając Chelsea tytułu w drugim meczu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
City gra o wiele przyjemniejszy dla oka football i najprawdopodobniej zostanie mistrzem Anglii, bo na pewno nie zostanie nim Chelsea


@tak_wlasnie:

rok 2015

przyznawanie mistrzostwa angli w sierpniu
  • Odpowiedz