Wpis z mikrobloga

Siema,

Podrzucam nowy kawałek (remix) jak ktoś lubi liquid dnb to będę wdzięczny za odsłuch i opinie :)

Nad mixem siedzę już parę godzin i tak naprawdę już nie wiem jak to gra także sorry z góry jak będzie przebasowane lub niedobasowane :)

Birdy - People Help The People (Dominikk Remix)

http://www37.zippyshare.com/v/eCpywOlL/file.html

Pozdro!

#dnb #liquiddnb #muzyka #muzykaelektroniczna #tworczoscwlasna #tworzeniemuzyki #produkcjamuzyki
  • 3
  • Odpowiedz
@dosiek99: Lubie liquidy, nie mam niestety dobrych głośników, żeby odsłuchać, ale remix ok. Oryginał bez #!$%@?ęcia wiec i tutaj bez #!$%@?ęcia, ale może bardziej by mi się podobało, gdybyś skromniej to zremiksował. Zobacz sobie na przykład na remix hybrid minds kawałka daughter youth i oceń.
  • Odpowiedz
@dosiek99: a swoją drogą i tak wielki plus za tworzenie. Sam się zamierzam zabrać za to po sesji wrześniowej. Masz jakieś porady od czego zacząć, czego potrzebuje do tworzenia muzyki?
  • Odpowiedz
Do poziomy Hybrid Minds mi bardzo daleko i niestety technicznie jeszcze nie potrafię zrobić kawałka który będzie miał głębie a będzie taki prosty i 'pusty'.

Co do porad od czego zacząć to ciężko wskazać tak naprawdę, na pewno przyda się umiejętność grania na pianinie (chyba, że chcesz robić neuro :) ), oprócz tego masa czytania, oglądania tutoriali itd. Technika mixu jest tak samo ważna jak sama kompozycja.

A na parę pierwszych lat
  • Odpowiedz