Wpis z mikrobloga

Wszyscy znają pratyki szefa Spidersweb, a nie wszyscy wiedzą co sie dzieje u ich konkurencji - Antywebie.
Ostatnio wzieli sie za promowanie niejakiego Vagli Waglowskiego który startuje do senatu.
Pare razy napisałem ze ów pan ma powiązania z fundacją Nowoczesna Polska, której szefem jest niejaki pan Lipszyc - skrajnie lewicowy działacz, autor "manifestu neolingwistycznego" i lider artystowsko- skrajnie lewicowego środowiska neolingwistów lansowanego nachalnie pare lat temu przez Gazete wyborczą i syn jednego z założycieli Gazety Wyborczej.
Ludzie powinnni wiedziec na kogo głosuja, prawda?
I wiecie co?
Od razu banik i kasowanie postów.
  • 11
  • Odpowiedz
@oscar38: Ten Waglowski to w ogóle jest jakiś dziwny. Tutaj ta skrajnie lewicowa fundacja, co czyta dzieciom książki i zajmuje się edukacją medialną, a tam ultra prawica, np. kto jest wydawcą Gazety Bankowej, do której regularnie pisze? Takim nie można wierzyć, co się tak znajdują dobrze po jednej i po drugiej stronie. Trzeba wierzyć tylko takim, którzy wyznają nasz własny pogląd. Czuwaj.
  • Odpowiedz
@Ferment_Intelektualny: to ze jest cyklistą to zaden wstyd i nikomu to nie przeszkadza, ale to ze sie jest gosciem ktorego przez lata lansowała wyborcza to juz kwas jak jasna cholera i mysle ze to moze przeszkadzac wielu nawet dosc neutralnie swiatopogladow0 nastawionym ludziom
Zreszta prosze przeczytac sobie ten manifest. Jesli to nie jest belkot i samozaoranie to juz nie wiem co nim moze byc. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@vagla: Dziekuja za odpowiedz. Moze i dziwny ten vagla, ja tam nie wiem.
Ale napewno dziwny jest fakt ze razem ze swoim reklamujacym go kolega Marczakiem chce promowac na niwie politycznej "spoleczenstwo INFORMACYJNE" a jednoczesnie ow Marczak banuje za podawanie INFORMACJI, bo nie zgadzaja sie z przyjeta linia wizerunkową.
Pan Vagla i jego kolega Marczak powinien wiedziec ze blog promujacy "spoleczenstwo informacyjne" to nie fanpejdż keczupu albo Edzi Gorniak obcinajacy wszelkie
  • Odpowiedz
@oscar38: Każde społeczeństwo jest informacyjne. Ja promuje społeczeństwo obywatelskie. W społeczeństwie obywatelskim obywatele korzystają z wolności z poszanowaniem praw innych osób. To ode mnie. A co do banów - może Pan nie uwierzy, ale nie mam z tym nic wspólnego :) Przy okazji, skoro jest Pan tak dociekliwy, proszę sprawdzić skład całej Rady Fundacji, której wiceprzewodniczącym byłem, a z tej funkcji zrezygnowałem ponad rok temu (by mój start nie obciążał politycznie
  • Odpowiedz
@oscar38: Ale Vagli to ty się nie czepiaj, bo przez całą swoją długoletnią działalność ten człowiek zasłużył sobie na najwyższy szacunek. Piszesz że "ludzie powinni wiedzieć na kogo głosują", tymczasem wygląda na to, że sam nic nie wiesz o Vagli, a tylko podłapałeś gdzieś jakąś jedną informację o jednej z wielu rzeczy, w których brał udział, i przyczepiłeś się do niej jak rzep do psiego ogona. A jego działalność jest ogólnie
  • Odpowiedz