Wpis z mikrobloga

Mircy ide do internatu, bardzo zle tam bedzie? Ludzie źli i niedobrzy? Mundurówka to jest. W dodatku bede bez żadnych internetow, bo ładowarki nawet coby do gniazdka podłączyć nie bede mieć, komp spierdzielony, laptop ojciec kupić miał ale pół roku błagam i nic, nawet na mundur jeszcze nie mamy. #feels #robiekupe
  • 10
@Stachustachu: Moj ojciec nie ma warsztatu. Zero opcji na zahaczenie się u rodzinki. Pare lat było pod górkę a teraz zaczynam wszystko od nowa jeśli chodzi o rozwój. Skończyłem liceum ogólnokształcące( najgłupszy pomysł w życiu) napisałem maturę i myślałem, że mogę zdobyć świat a tu dupa. Gdybym miał wybierać drugi raz wybrał bym biedę na studiach niż gowno prace u jakiegoś Janusza biznesu.
podczepie sie, ide do internatu do techbazy, lapka mam #!$%@? ale mam jeszcze lapka ojca ktorego moge wziac ale na nim w nic nie pogram xd mam za to pc z gtx 970, moge go wziac do internatu czy nie bardzo?
podczepie sie, ide do internatu do techbazy, lapka mam #!$%@? ale mam jeszcze lapka ojca ktorego moge wziac ale na nim w nic nie pogram xd mam za to pc z gtx 970, moge go wziac do internatu czy nie bardzo?


@maciej__: a nie wiem, ja nic nie będę miał prócz telefonu. Laptop miał mi ojciec fajny do grania kupić, ale gowno z tego chyba, jak dzisiaj dzwonilismy i nie odbierał
mi 3 lata kupił takiego za 4,5k ale go #!$%@?łem :D teraz chciałem PC za podobną cene... i mam, tylko w wakacje w nic nie gram :v ale do internatu bym go wziął