Wpis z mikrobloga

Witam was mireczki w ten piekny dzień, ostatnią noc spędziłem na tworzeniu animacji do appki którą kiedyś w przyszłości chciałbym wprowadzić.

Stancefreaks - jest to aplikacja na smartfony która działa troche jak artykuł, troche jak portal społecznościowy, więc każdy user ma swoje konto gdzie wrzucać może informacje o sobie, swoim samochodzie, zdjecia i video. Każdy inny użytkownik mógłby pisać mu komentarze, zapraszać do znajomych lub wymieniać się wiadomościami.
Nie chce się rozpisywać, bo podejrzewam, że nie każdy może być tym zainteresowany.

Jeśli Ty Mirku jesteś - obejrzyj prezentacje poniżej :)

Dodam tylko, że nie chciałem tworzyć nudnej prezentacji na behance, chociaz taka też pewnie powstanie ( ͡° ͜ʖ ͡°). A to mój pierwszy raz z after effects.
Byłoby super gdybyście wypowiedzieli się co sądzicie o moim pomyśle, czy cos takiego ma racje bytu ?
Co poprawić/zmienic, ofc poza podkładem, bo chyba słabo dobrałem muzyke....

#stancefreaks #grafikakomputerowa #aftereffects #grafika #apple #carbones #stance #zepsutezawieszenia
starczy, nie bede spamowal tagami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 3
@Vantrilio: Generalnie brakuje mi dynamiki. Tzn może inaczej - jeżeli filmik to taki mini tutorial jak używać apki i co można zrobić, to generalnie jest ok, ale jeżeli to ma być coś na kształt spotu reklamowego, to zdecydowanie za wolno dzieje się to wszystko.
Dalej jeżeli chodzi o prezentację
- symbol dotyku (kółka) przy przesunięciu powinien dopasować swój ruch do ruchu ekranu. Aktualnie ma się wrażenie, że jedno od drugiego jest
@pieczywowewiadrze: w sumie to taki mockup byl, ale pomyśle nad tym, dzieki :)
@kajtom:
-symbol kółka, hmmm cieżko mi to było ogarnąć i w koncu zostawilem tak jak jest xd
- czcionka fakt, trzeba zmienic

-kropka w hamburger menu to powiadomienie o nieodczytanej wiadomości, jak wysuniesz to taki sam kolor kropki wyswietla sie w wiadomosciach
- tego jeszcze nie wymyslilem :)