Wpis z mikrobloga

Dobra, jestem po obejrzeniu 1 odcinka #fearthewalkingdead (tak dopiero, czekałem na pl napisy) i muszę powiedzieć ze nawet bardzo fajnie się zaczyna. Odcinek robi sie ciekawy tak od połowy. Akcja powoli nabiera tempa. Dobrze pokazane pierwsze reakcje ludzi. Postacie też nie są jakieś sztuczne. Ogółem bardzo fajnie. Polubiłem dwie postacie:
Nick - spoko ćpun, fajnie jak będzie musiał szukać heroiny w czasie epidemii :v
Travis - ten bohater jest jakis taki prawdziwy, taki powiedzmy dobry człowiek :v

Niektórzy mogą marudzić ze za mało akcji: wiecie, apokalipsa zombie nie zaczyna się w jeden dzień, a w TWD i FTWD to seriale w których chodzi o coś więcej niż tylko o akcję.

Teraz tylko czekać na następne odcink i do października na The Walking Dead :)


#twd #fearwalkingdead #ftwd #seriale
  • 14
@Areooo51: A matka nie została ugryziona? Nie widziałem dokładnie bo oglądałem w pracy a mam tam tak #!$%@? ekran ze podczas tej sceny było tak ciemno ze #!$%@? było widać ale wydawało mi się ze ja #!$%@?ł.
@GdzieJestBanan: nie wydaje mi się żeby była ugryziona, za wcześnie jeszcze, w TWD pierwsza osoba z grupy zginęła dopiero jakoś w 5 odcinku i była to Amy siostra Andrei, nie była to postać główna, wcześniej zginął tylko mało ważny maż Carol ツ