Wpis z mikrobloga

@3Xpro: na jednej obrączce ma numer rodowy i oddzialu do którego należy, na pozostalych dwóch może mieć numer telefonu do właściciela.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ghuthek:
@marsellus:

Pojadl sobie pszenicy i wody z talerzyka, będzie nocować na domu pod daszkiem, bo tam sobie wlecial. Niestety nie dał się złapać, żeby spisac numery obrączek i ewentualnie numer do właściciela. Zobaczę jutro rano, czy będzie dalej u mnie :)
  • Odpowiedz
@Ghuthek: @marsellus: Trzeci dzień siedzi u mnie koło domu :( Nie mam pomysłu jak go złapać, żeby zczytać obrączki, bo stał się nieufny i odlatuje jak mnie widzi na dach. Wysypałem mu ziarno i codziennie sobie je ile chce. Jakieś pomysły co mogę zrobić?
  • Odpowiedz
@Ghuthek: Ok, ziarno ma cały czas, wodę w talerzyku też. 50 m za domem mam staw, 100m dalej drugi, wkoło dużo osób albo hoduje gołębie, albo ma kurniki, dziwne, że siedzi akurat u mnie.
  • Odpowiedz
@3Xpro: nie masz jakiegoś koszyka, lub cos w tym stylu? Postawiłbyś tam gdzie dajesz mu jeść, podparł kijem z przywiązanym sznurkiem. Z drugim końcem sznurka gdzieś się zaczaić i może byś go złapał.
  • Odpowiedz
@marsellus: haha, robiłem tak + kamerka online z telefonu, zebym miał podglad pułapki na żywo siedząc w domu, niestety skubaniec już nie daje się tak podejść. Jak dla mnie to bardzo mądry gołąb i wyweszył co się święci. Zlatuje z dachu podjada jakieś ziarenka wokoło. Pułapka była wczoraj cały dzień, ale niestety nawet się do niej nie zbliżył. Już sobie odpuściłem akcje łapania :)
  • Odpowiedz