Wpis z mikrobloga

Taka refleksja w związku z tą Karyną.
Nacjonalistka w emocjach po bijatykach pomiedzy kibolami wrzuca obraźliwy dla Polaków wpis. Ktoś "życzliwy" natychmiast podsyła go do Maciejczuka i ten publikuje go.
Efektem jest fala nienawistnych wpisów wobec Ukraińców i kraj, Ze ona jest brudnym ukraińskim gównem.Nadzieje że ich Putin wymorduje. I np: "dobry Ukrainiec to martwy Ukrianiec".

A teraz spójrzcie na mnie. Nie raz pisałem że tego typu wulgarnych wpisów o Polsce w rosyjskim internecie jest masa. Niemal każdy artykuł na temat czegos z naszego kraju jest arena nienawisci w komentarzach. Wiele szydzacych z Polski obrazków. Skali tego nawet nie ma co porównywac dyskusjami w ukrianskiej czesci internetu. Ba jak już pisałem czesto broniace Polaków wpisy okazywały sie pisane przez Ukrianców (bo Polakow na Vkontakte niemal nie ma).

Rosjanie twierdza że Polacy to nie naród, że przez cała historię byli pod czyimś butem i teraz pasowałoby go znów zaokupowac bo samodzielnie nie jest zdolny do istnienia, że trzebabyło ten najbardziej parszywy w Europie zdradziecki naród bez honoru zostawić nazistom którzy byli lepsi od Polaków, że Polacy to tchórze bo cała wojne przegrali szybciej niż Rosjanie jedna bitwe,że Polscy żołnierze nie potrafili walczyc tylko pic i rabowac, że jakby tak wysłac Iskandery to nic z Polski nie zostanie i będzie spokój, że Polacy sa antyrosyjscy z zazdrosci bo niczym sie nie moga w swojej historii pochwalic a Rosja to wielki kraj z chwalebna przeszłością i wiele wiele tego typu wpisów i inwektyw znacznie mocniejszych. Wszystko zaplusowane. Na iformacyjnych profilach w Vkontakte to nawet nie czytam wszystkich wpisów tylko te plusowane bo wiem że te najbardziej zjadliwe beda wybijane.
------ ------ -----
I teraz głowne pytanie. Dlaczego u mnie nie wywołuje to takich reakcji że ja piszę że szkoda że ci Rosjanie nie zgineli? Nie pisze "dobry Rosjanin to martwy Rosjanin". Nie czuje nienawisci do Rosjanina który przyjedzie do Polski i nie chciałbym żeby ktoś się na nim zemścił. Ataki na jakąkolwiek osobę która przyjeżdża do Polski pracowac i studiować będa czynem bardzo szkodliwym - powiem mocniej antypolskim. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem obrażania Rosjan i nawet zdarza mi sie zakopywac tego typu tresci jesli nie sa prawdziwe lub naciagane.
A przecież niektórzy zarzucaja mi rusofobię i nienawiść do Rosjan.
------ ----- ----

Może dlatego że ja przegladajc "polskie" grupy na vkontakte wiem że wiekszosc Rosjan studiujacych w Polsce ma o nas pozytywne zdanie i czesto pisza pozytywne rzeczy (te ładniejsze nawet wrzuciłem se w zakładki ;). Tak samo jest z Ukraińcami.
Pomimo to wielu z Wykopowiczów na podstawie jednego wpisu plus wzajemnego obrażania kiboli zieje falą nienawisci do wszystkiego co ukraińskie.
Naprawdę tak łatwo Wami sterować grając na emocjach? Naprawde nie widzicie że mentalnie jestescie bardzo bliscy tej lasce?
Czy pogodzilibyscie sie z tym że ktoś wyraża opinie o Polsce i o Was na podstawie wpisów jakiegoś karka z Polski? Albo po ocenie środowiska polskich kiboli czy nazioli?
fot. Przykładowy komentarz z rosyjskiego internetu - jakas ruska Karyna pisze że Polska i Polacy to zgnilizna od której tylko smierdzi. W drugim zdanie cos o malenkich karaluchach dwóch wyrazów nie znam ale też pewnie coś brzydkiego .

#ukraina #rosja #neuropa #4konserwy
szurszur - Taka refleksja w związku z tą Karyną.
Nacjonalistka w emocjach po bijatyk...

źródło: comment_rYrPqEzUn8csQ2g1CbXyDjN1YZK2Ij4j.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Państwa w których Rosjanie byli rdzeniem wyrzadziły o wiele wiecej szkód Polsce i spowodowały o wiele wiecej ofiar wsrod Polaków niz Ukriancy. Nie zmienisz tego podkreslajac jacy to Banderowcy źli.
To przez Sowietów mamy PKB wyraznie mniejsze niż moglobybyć gdybysmy byli w fospodarce rynkowej od 1945. To przez to tracimy miliony ludzi którzy w ciagu 2 - 3 pokolen przestana byc Polakami.
To znacznie dotkliwsza strata niż mordy z przeszłosci.
  • Odpowiedz
Sowieci też robili czystki etniczne.


@szurszur: Robili, jednak nie byli takimi barbarzyńcami.

Ciężko wskazac ze dwa narody które dokonały ich na wiekszej liczbie nacji


@szurszur: Niemcy są blisko.

Nie bajdurz o tym że eliminowano tylko wrogów ludu.


@szurszur: Tam mógł być nim każdy. Nie mordowali wszystkich, tylko mężczyzn, do tego naprawdę humanitarnie wobec działań UPA.

Ile dzieci ofiar operacji polskiej NKWD z 1937-38 wróciło do Polski gdy już byliśmy
  • Odpowiedz
a co powiesz o rzezi Pragi i gloryfikacji Suworowa w Rosji?


@donmuchito1992: Barbarzyństwo, jednak to była Rosja. Do tego nie mordowali wszystkich, tylko prażan. Różnica jest spora.

Pewnie nawet o tym nie słyszałeś kinder prawaku.


@donmuchito1992: Sam nim jesteś. Już widać, że Ci nerwy puszczają

  • Odpowiedz
@szurszur: Niestety, takie pierdy istnieją zarówno w polskim, rosyjskim jak i ukraińskim internecie. Tutaj nie ma co dyskutować, taka jest prawda. Oczywiste jest też, że nie ma co do internetu wrzucać normalnych zachowań ludzi, bo są one wpisane w kanony normalnego zachowania i zwyczajnie nie są żadnym potencjalnym zagrożeniem. Problemem Ukrainy jest to, że takie pierdy otrzymały broń i przyzwolenie na jej używanie, co połączone razem z rosnącymi nastrojami nacjonalistycznymi, oraz
  • Odpowiedz
Państwa w których Rosjanie byli rdzeniem wyrzadziły o wiele wiecej szkód Polsce i spowodowały o wiele wiecej ofiar wsrod Polaków niz Ukriancy


@szurszur: Zero konkretów, tylko pisanie dla pisania.

Nie zmienisz tego podkreslajac jacy to Banderowcy źli.


@szurszur: Rosjanie nie mordowali jak leci wszystkich, byli barbarzyńcami to fakt, jednak nie takimi jak Ukraińcy.

To przez Sowietów mamy PKB wyraznie mniejsze niż moglobybyć gdybysmy byli w fospodarce rynkowej od 1945.


@
  • Odpowiedz
Dlatego wielkie 5 dla @tomasz-maciejczuk, za informacje o tego typu sprawach. Każda osoba o ilorazie inteligencji większym od #!$%@? ślimaka, powinna wiedzieć, że w/w mówi o niepokojących incydentach na terenie Ukrainy i niepokojących zachowaniach, a nie o całym społeczeństwie Ukraińskim.


@Boniasty: Uważaj na tego kolesia, bo zaraz będziesz "ruskim agentem".
  • Odpowiedz
@donmuchito1992: Czekam na piwo.

pokaż jaka banderowska partia jest teraz w Wierchownej Radzie. Stawiam piwo jak mi taką pokażesz


Przecież tam są sami banderowcy! Wiem bo na Russia Today mówili! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Dam Ci chyba bana bo w swoim stylu robisz mase cytatow i z dupy bez sensu sie odnosisz zeby torlowac i robic zamieszanie w dyskusji. Ja napisalem o dwoch narodach a Ty podajesz Niemcy i zadowlony. po co to cytujesz skoro nie masz kontrargumentu?
Jestes jednym z tych którzy mysla że im do wiekszej liczby cytatów sie odniosa to maja racje a nawet nie rozumiesz wyszystkiego czego przykladem jest rakcja
  • Odpowiedz
@szurszur: Dajcie nam Javeliny, dajcie nam niebieskie helmy, dajcie nam wstep do NATO, dajcie, dajcie i dajcie.
Czy cos oni miedzy soba robia? Od jakiegos polrocza walki stoja, kraj upada, zero reform, itd. Nawet Prezydent sie zadko udziela, a mialo byc tak pieknie po Majdanie i po proEU kursie

A co jakis czas jakis kwiatek typu Wlad czy ten drugi z MD - jakies cieche przyzwolenie od reszty Ukraincow? Czy ktos
s.....p - @szurszur: Dajcie nam Javeliny, dajcie nam niebieskie helmy, dajcie nam wst...

źródło: comment_ryLrxyErqvSAFTIby5KjN7jxkHx3O5Kk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@signap:

A co jakis czas jakis kwiatek typu Wlad czy ten drugi z MD - jakies cieche przyzwolenie od reszty Ukraincow? Czy ktos zglosil ich do odpowiednich urzedow ze znajomych?


Serio? A czy w Polsce ludzie zgłaszają swoich totalitarnie skrzywionych znajomych do odpowiednich urzędów?
  • Odpowiedz