Wpis z mikrobloga

Mireczki, wpadłam na pomysł żebyśmy założyli wątek zbiorczy odnośnie ulepszeń na wykopie, które powinien wprowadzić @m__b

Moim zdaniem na mirko powinny być:
Emotkidobrze oddaja emocje, którymi kieruje się autor wpisu/komentujący. Poza tym ożywiłyby wykop i byłoby weselej.
Stopki personalne pod wpisami użytkowników, żeby każdy mógł się jakoś wyodrębnić, dodać jakiś cytat, ulubioną muzykę.
Dobrze działające tagibo trudno się czyta wpisy.
Możliwość oceny czyjegoś konta na wykopie i widoczna koło jego profilu renoma.

Podawajcie swoje pomysly
#mikroblog #wykop #ulepszenia
  • 53
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: niech naprawią tagi, reszta jest zbędna. siedziałem kiedyś dość dużo na forach i już mam dosyć tych wszystkich "mądrych" sentencji w podpisach itp.
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: Tagi. Prawda jest taka, że @m_b zatrudnia miernych programistów, skoro duże serwisy potrafią sobie z tym wydajnościowo radzić (bo to chyba był "problem" prawda?) i każdy hasztag jest dostępny od razu bez przechodzenia przez over 9000 archiwów z miesiąca. Instagram, fejs, twitter, you name it.
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: wprowadźmy jeszcze tryb różowy zamiast nocnego, dzienny będzie w kolorze e(#!$%@?)kri albo beszamelowym, dorzućmy do tego płatne konta, na których będzie można wstawiać swoje wyuzdane zdjęcia unikając bana, proponuje jeszcze po każdym wstawieniu komentarza wysłać ankiety do wszystkich wołanych z pytaniem o jego jakość i na tej podstawie ewentualnie usunąć konto
  • Odpowiedz