Wpis z mikrobloga

@Tojtek: ja używam adw tylko jakąś starszą wersję bo wgrałam razem z ruskim Romem i śmiga wyśmienicie mam 2.3.4 androida.

Sprawdzałam inne i ten jest najlepszy ja mam wersję 1.3.3 chaneolog czy jakoś tak i jest inny ten laucher od tego w markecie
  • Odpowiedz
@Tojtek: To namów właściciela na CM ;) Nie wiem, jak to jest z HTC, ale w moim SE NeoV wgranie było banalne - a system dużo sprawniejszy od oficjalnego (jedyna wada to niedziałające HDMI - ale i tak z tego nie korzystałem).
  • Odpowiedz
@Tojtek: szybki i stabilny, skoro nie holo, to może adw, ale jakaś starsza wersja, która była nie wzorowana na ICS, najlepiej płatna ;]. Dobrze wspominam też launcher pro. Jeśli żaden z tych, to może zupełnie inna koncepcja, czyli launcher 7. Zeam launcher też jest podobno szybki i oszczędny, ale ze względu na małe możliwości go nie używałem.

@GdzieJestBanan: nie da się połączyć CM i Sense

@sorek:
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: To dwie oddzielne bajki. :) Temu po prostu do ROMu z Sense daję inny launcher.

@Yaser: Tak jak powiedziałem - patrzę teraz GoLauncher EX, bo póki co w trakcie zabawy nim wszystko chodzi po prostu ładnie. :) Jak się skopie obczaję ADW.
  • Odpowiedz