Wpis z mikrobloga

@bajor-x: Budzetowe telefony niestety nie rozwijają się w tym samym tempie co flagowce wiec przeskok mocy nie będzie jakiś gigantyczny. Dodatków twój jiayu to dość niska półka bo można go kupić za mniej niż 500zl. Gdybyś operowal gdzieś w okolicach 800zl przeskok technologiczny było by widać bardziej.
Zmiana z 32 bitów na 64 nie zmieni mocy telefonów a jedynie poprawi ich działanie.
@bajor-x: Jaki system masz na g4s? Bo w moim stockowym jakiś miesiąc temu GPS już padł kompletnie i wstać nie chce - nie łączy się z satelitami. Nie korzystam, ale może kiedyś będę i wolałbym żeby działało :)
@vegaushp: Nie było by widać. W telefonach czyli urządzeniach głównie do wykonywania połączeń głosowych kompletnie nie mają wpływu x64 a także powyżej 2GB ram. Mało tego. Powyższe właściwości w zupełności wystarczają w codziennym użytkowaniu telefonu i nijak się mają osiągi w marketingowych zaprzątaczach głowy typu antutu.
@december12: ściągnąłem z oficjalnej strony jiayu polska i żałuję ponieważ zablokowali dostęp do funkcji superuser i od pół roku mi wmawiają, że pracują nad jej przywróceniem. Od czasu korzystania z ich oprogramowania GPS to kompletne 0.
@bajor-x: Mi na stockowym przez rok działało dobrze, szybko łapało fixa, tylko czasem w trasie pokazywało że jadę przez pole, a nie drogą szybkiego ruchu :D A teraz jest padnięty i zastanawiam się czy system to zmieni. No nic, jak się zdecydujesz na zakup nowego, to się koniecznie pochwal, powodzenia :)
@nocny: Jeśli ktoś jest zainteresowany tylko dzwonieniem, smsami i może przeglądaniem internetu to tak. 30k w antutu spokojnie starcza a 2gb ramu pozwala na płynne działanie. Jednak jeżeli ktoś by chciał w coś zagrać na telefonie, nakręcić jakiś lepszej jakości film bądź marzy mu się żeby android nie zamrazal i ubijal aplikacji tylko żeby działały w tle to jednak lepsze bebechy będą potrzebne.
Ja osobiście po spotkaniu z Asusem zenfone 2
@vegaushp: Ok mam PS4 więc powiedz mi o co kaman z grą zdalną i powiedz mi również jakie gry DARMOWE są takie wymagające by 2 gb ramu mi brakło to zaraz po testuje na swoim P6000.
@nocny: Z darmowych jakoś ciężko o bardzo wymagające gry ale parę się znajdzie jak np. Niedawno powstała moba na androidy, nie pamiętam już jej nazwy ale jest dość popularna i jedyna w swoim gatunku wiec łatwo powinno być ja znaleźć.
Gra zdalna to funkcja przesyłu obrazu z ps4 na inne urządzenia jak ps vita, ps tv lub urządzenia z serii xperia. Można też przesyłać obraz na inne androidy ale to wymaga
@vegaushp: Czyli jednym słowem nie ma sensu kupować smartfona mocniejszego jak x32 i z zwiększą ilością pamięci ram jak 2 gb. Mówisz że gier też nie ma za dużo i wymieniłeś tylko jedną która rzekomo istnieje. Ok. Pozdrawiam.
@nocny: Z darmowych to raczej nic z fajerwerkami wizualnym to raczej nie uświadczysz. Gry takie jednak swoje kosztują. A moba o której mówiłem to bodajże vainglory bo teraz sprawdziłem ale tylko tak pobieżnie.