Wpis z mikrobloga

Heja mireczki z #krakow, wybieram się na Kraków Live Festival i mam kilka pytań.

Jakie miejscówki, lokale byście polecili na jakieś imprezowanie? Ewentualnie jakiś godny polecenia multitap czy inny bar z klimatem? Oficjalny after po festiwalu jest w Prozak 2.0 - warto tam w ogóle zaglądać?

Jak z transportem z #uber w Krakowie? Nie ma problemów z dostępnością samochodów? Jaki średni czas oczekiwania? Często wjeżdża podwyższona stawka w nocy? ( ͜͡ʖ ͡€)

Jakbyście mieli jeszcze jakieś przestrogi dla turysty, to dawajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
  • Odpowiedz
W Prozaku 2.0 często bywają kilometrowe kolejki do wejścia. Jest to jednak najważniejsze miejsce na mapie klubowej Krakowa i jeśli masz dobre towarzystwo, to z dużym prawdopodobieństwem będziecie się tam nieźle bawić. Ale to tak typowo pod ciężką i długą imprezę ;) Trzeba się też przygotować na mieszaninę dzieciarni z gimbazy i wyćpanych ludzi.
Osobiście polecam Ci Plac Nowy - centrum żydowskiego Kazimierza, knajpa na knajpie, impreza na imprezie, idę o zakład
  • Odpowiedz
Trzeba się też przygotować na mieszaninę dzieciarni z gimbazy i wyćpanych ludzi.


@PaniBiszu: damn, kocham takie klimaty ( ͡º ͜ʖ͡º)
dzięki za rady!
  • Odpowiedz
@PaniBiszu: w końcu bawiliśmy się na Placu Szczepańskim w Bombie. Do Prozaka w sobotę stało kilkaset osób w kolejce, która w ogóle się nie ruszała. Stara Zajezdnia nas strasznie zawiodła obsługą, wypicie jednego piwka zajęło tam godzinę - 20 minut czekania na kartę, 20 minut czekania na piwo, 20 minut czekania na rachunek. W dodatku gość nam przyniósł piwo w plastikowych kubeczkach, kiedy w okolicy wszyscy mieli w kuflach (
  • Odpowiedz
Cieszę się, że się podobało, Kraków zaprasza! :) :) Z Bombą myślę, że też bardzo dobry pomysł, fajna miejscówka. Może nawet lepiej trafiliście, bo tego dnia w Prozaku prawdopodobnie ciężko było palcem kiwnąć co dopiero dopchać się do baru 0 to by na pewno nie było nic miłego.
Szkoda tych kolejek i tej obsługi, ale to się zdarza niestety.

A jak sam festiwal Ci się podobał? Ja byłam na Rudimentalu (jeden z
  • Odpowiedz