Wpis z mikrobloga

Mirki, mysz do 150 zł? Lubię pograć w #csgo ale innymi gatunkami też nie pogardzę. Zależy mi na tym, by była symetryczna, bo jestem mańkutem, a z tego samego komputera korzysta również brat. Wpadł mi w oko Logitech G300s. Co o tym myślicie, może jakieś Wasze propozycje?

#myszka #komputery
  • 17
@matrioshq: ja dziś kupiłem a4tech v9 i podkladkę ^^ jest mega do cs o wiele lepiej się gra i szybciej celuje więc śmialo moge polecić .
Ps. Mój znajomy jest leworęczny i denerwowało go że myszki w większości są dla prawo ręcznych wiec zaczynal od siedzenia na necie z prawą ręką na myszy a teraz już się nauczył i gra prawą stwierdzil że o wiele lepiej
Pobierz qzer - @matrioshq: ja dziś kupiłem a4tech v9 i podkladkę ^^ jest mega do cs o wiele l...
źródło: comment_nu0dvdNunmX44oyXSHVYjMWq2zqby5Ar.jpg
@matrioshq: ja dziś kupiłem a4tech v9 i podkladkę ^^ jest mega do cs o wiele lepiej się gra i szybciej celuje więc śmialo moge polecić .

Ps. Mój znajomy jest leworęczny i denerwowało go że myszki w większości są dla prawo ręcznych wiec zaczynal od siedzenia na necie z prawą ręką na myszy a teraz już się nauczył i gra prawą stwierdzil że o wiele lepiej

@qzer: dla mnie niestety