Wpis z mikrobloga

Halo mireczki,
podrzucam drugą część z de_mirage gdzie Ojciec już wyłączył HeartStone'a, a Włodek zakupił inną broń niż AUG.
TL;DW Showmatch pomiędzy bardziej wpływowymi twórcami z YouTube/Twitcha, poziom gry mniej więcej w okolicach kałacha, nic specjalnego i raczej ciekawostka dla zainteresowanych



#fechallenge #csgo #polskiyoutube
mandziok - Halo mireczki,
podrzucam drugą część z de_mirage gdzie Ojciec już wyłączy...
  • 18
  • Odpowiedz
@only: Taka społeczność, w większości tutaj naprawdę spoko i miłe osoby potrafiące w kulturalny sposób wyrazić swoją opinię, ale raz na jakiś czas trafią się jakieś rakogenne osobniki.
  • Odpowiedz
@only: na przykład @Ow3n ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mandziok: hurr durr minkraft wrzuca swoje gówna. jestem tak wielce oburzony. dawniej mnie bawiło hugo i faile dzieciarni, śmiechu warte z drozdą czy cybermania a nie teraz jakieś pluszowe misie, kotki co piorą nad rzeką, stawianie klocków, gra w karty czy inne "śmieszne" rzeczy

  • Odpowiedz
@9Japko9: inni tuberzy wrzucają co rusz na wypok swoje materiały jako znalezisko - ba! nawet na fejsbukach żebrają o wykopy a ty srasz się, bo koleś dwa razy coś wrzucił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Dobra, wiem, że bardzo cieszysz się powodu tego, że jeden z Twoich ulubionych youtuberów zwraca się do Ciebie bezpośrednio, ale już cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz