Wpis z mikrobloga

@rafalu90: eh koszule z krótkim rekawem są okropne. Nie byłoby takiego problemu gdyby miały jeszcze szyte normalnie rękawy. Niestety sporo na runku badziewia wyglądającego jak zwykła koszula której ktoś #!$%@?ł rękawy nie biorąc pod uwagę tego że skrócony rękaw powinien być zwężony. W efekcie potem łażą goście i machają skrzydełkami z materiału latającego luźno na bicepsie. Jednoznacznie się to kojarzy z wujkiem Leszkiem na weselu. Koszule z dopasowanym wąskim rękawem od
@empeash: Ludzie się mocno sugerują recenzjami filmów, książek, samochodów, telefonów, wycieczek, etc. Moda, ubiór i styl nie różni się wcale od tych rzeczy, co wymieniłem.
@ponton: moda to sztuczny mega twor i chec przywdziania maski. Nie chce mi sie rozpisywyac chodzi mi tylko o to ze jak sie komus podoba koszula z krotkim rekawem to bez znaczenia co ma o tym do powiedzenia modowy autorytet.
@empeash: Analogicznie jest np. z książkami. Jak Ci się podobają Harlequiny, to bez znaczenia, co ma o tym do powiedzenia krytyk literacki. A samochody czy technologia są często jeszcze większą maską niż ubrania. Przecież popularność Apple czy Tesla Motors nie bierze się tylko z tego, że ich produkty są lepsze niż konkurencja. To taka sama moda jak ubrania.