Wpis z mikrobloga

@Jakis_Tam_Duplikat: Trochę osób poleciało. Jest ktoś w stanie wyjaśnić jak skrypt może manipulować głosami?
Zakopuje z automatu jakiś tag, użytkownika? Wykopuje? Ale gdzie jest manipulacja?
Zwoływanie się do wykopywania i zakopywania nie było uznawane za manipulacje, nawet tworzenie znalezisk niezgodnych z prawdą i umawianie się na ich wykopywanie nie było manipulacją głosami, co więc musiałby robić taki skrypt, że było czymś większym?

Zautomatyzowanie działań, które zrobiłby sam użytkownik, tylko wolniej, nie
Zwoływanie się do wykopywania i zakopywania nie było uznawane za manipulacje, nawet tworzenie znalezisk niezgodnych z prawdą i umawianie się na ich wykopywanie nie było manipulacją głosami,


@rpawelek: było uznawane za manipulacje od czasu zbanowania neuropy
@megawatt: Pamiętam tylko blokady kanałów, o tym banowaniu mówisz? Kanały chyba też już są dozwolone wszak "Prawica nas tu nie znajdzie" istnieje dalej, tym razem bez banów? Ale ja zupełnie nie o tym, sam uważam trochę działań za manipulację, chodzi mi tylko o to co więcej może taki skrypt i dlaczego jest to nazywane manipulacją?

Jako, że skrypt kojarzy mi się głównie z automatyzacją pewnych działań, które użytkownik może wykonać sam
@rpawelek: skrypt działał w ten sposób, że przy każdym znalezisku dodawał na poziomie przeglądania wykopu przycisk "wykop" "zakop", a przy komentarzach "minus" "plus". Użytkownik skryptu po kliknięciu w te przyciski dawał sygnał do serwera, na którym stał skrypt, dzięki czemu wszystkim innym używającym pojawiała się propozycja wykonania konkretnej akcji i mogli sami wybrać, czy akceptują ją, czy nie. Mogli też wybrać "akceptuj wszystko". Natomiast było też jasno mówione na kanale, że