Wpis z mikrobloga

Hej Mirki z Holandii!

Sytuacja wygląda tak, że spotkanie w celu otrzymania soffi numeru będę miał dopiero za tydzień, wobec tego nie mogę podjąć legalnej roboty w tym tygodniu a głupio się tak opieprzać.

Może ktoś doradzić gdzie poszukać roboty na czarno tylko na ten tydzień? Może ktoś z was weźmie mnie na fuchę jakąś, do pomocy, cokolwiek? Nie mam żadnego zawodu ale jestem pracowity, angielski na poziomie b1-b2 oraz mam prawko na auto.

Jestem w Eindhoven

Z góry dziękuję za pomoc:)
#holandia #eindhoven
  • 6
@aptudeskaj: jako że w Eindhoven znowu wszyscy mogą kupować zielsko, proponuję abyś zaopatrzył się w zapasik i sprzedawał "naszym" w miastach obok z odpowiednią marżą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od kiedy wprowadzono wietpas, to jest główne zajęcie dla mniejszości marokańskiej w Noord Brabant ;)
@aptudeskaj: raz znajomy kupował koks w centrum Eindhoven (koło Piazza). Zaraz przed witryną sklepu. W momencie gdy miało dojść do wymiany towarów, podjechał patrol. Zesrałem się lekko, bo miałem przed oczami wizję odwiedzania kumpla w Holenderskim więzieniu. Panowie policjanci poprosili towarzystwo aby się rozeszło, ponieważ właściciel obiektu nie jest zadowolony z tego, że zasłaniają witrynę (kamery wszędzie). Towarzystwo przeniosło się w inne miejsce, dokonano transkacji, wieczór trwał dalej :D