Wpis z mikrobloga

  • 1024
Różowypasek lubi oglądać film wiedząc jak się skończy. Ostatnio mieliśmy obejrzeć "Operację Argo", mówię fajny film o oparty na faktach to jutro sobie obejrzymy. Wiecie co zrobiła? Tego samego dnia przeczytała na wiki o całej akcji.
Pytam się po co? Stwierdziła, że lubi oglądać film kiedy wie jak się skończy bo lepiej się jej ogląda i mniej się denerwuje O_o

Tłumaczę, że przecież o to chodzi. Po to kręci się film, pracuje nad nim sztab ludzi, reżyserów, scenarzystów, aktorów, ładuje się w to czesto masę pieniędzy ... żeby wywołać u widza efekt zaskoczenia, emocje, ciekawość. Nie, ona lubi tak i już. Dowiedziałem się więcej, że jak czyta książkę to czyta kilka ostatnich stron żeby się dowiedzieć jakie będzie zakończenie. Jak zakończenie się jej nie spodoba to nie czyta! Czaicie to #!$%@?? :D

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #truestory
Mleko - Różowypasek lubi oglądać film wiedząc jak się skończy. Ostatnio mieliśmy obej...

źródło: comment_GYyDs8TMo1rjVfjm8YdRaCrUFCuhjr0T.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@Mleko: Jakbym miał tak oglądać filmy lub czytać książki to bym oszalał...samo wprowadzania do nich elementów takich jak: pokazanie wyrwanej z kontekstu sceny - "24h wcześniej" - akcja pokazująca kontekst| powodują u mnie mdłości i spadek zainteresowania o 70%.
Tak samo wszelkie rodzaje trailery, szczególnie recenzje gdzie ktoś opowiada połowę fabuły (òóˇ)
  • Odpowiedz
@Mleko: Prawie jak mój różowy... Tylko u mnie jest milion pytań do (nawet jak oglądamy coś razem po raz pierwszy) - A on przeżyje? To ten zły? Dlaczego go ścigają? Noż kuffa...
  • Odpowiedz
@Mleko: jak byłam mała to w bibliotece zawsze czytałam 2-3 zdania wstępu i tyle samo z zakończenia. Jak zainteresowała mnie książka to wypożyczałam. W ostatnich zdaniach najczęściej nie można było przeczytać jak to właściwie sie skończyło, a raczej jedynie jakieś nieodpowiedzenie. Ale to było w czasach gdy internet nie istniał jeszcze (dopiero potem jak grzyby po deszczu pojawiły się kafejki) więc nie można było przeczytać opini. Jak się trafiło, że ktoś
  • Odpowiedz