Wpis z mikrobloga

@gromwell: np. z gumy
@FlameRunner: do realizowania własnych fantazji, wykonywania prostych zleceń (mam znajomych którzy potrzebują) oraz dla zabawy. Doświadczenia praktycznego brak, tyle co pewna historia zleceń - zamawiałem u podwykonawców już dość dużo
  • Odpowiedz
@gromwell: @FlameRunner: pod ww. zlecenia potrzebuję czegoś dokładnego, sprawdzonego, z gwarancją i serwisem. Kwota jest w porządku, bo budżet już sobie zaklepałem - pytanie czy np iść w sprzęt który pokazał @loveGFD czy szukać czegoś bardziej znanego (typu MakerBot)?
  • Odpowiedz
@Judasz666:
Ale wiesz, że i tak większość drukarek w tej cenie okaże się być, pod względem oprogramowania, RepRapami?
Tutaj właśnie wyróżniają się drukarki takie jak MakerBot czy Zortrax - korzystają z dedykowanego oprogramowania, co przekłada się na możliwość uzyskania bardzo ładnych wydruków. Wspomniany Zortrax #!$%@? z kapci jakością powierzchni wydruków, jednocześnie bardzo niewiele wymagając od użytkownika.
  • Odpowiedz
@gromwell:

makerbota unikaj

Dlaczego?

to polskie coś to nie wiadomo co to jest

Dziwne, że producent "zapomniał" pochwalić się, z jakim oprogramowaniem współpracuje jego sprzęt, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FlameRunner: sam fakt że to stratasys, i na czytałem się o problemach z extruderem albo softem

@Judasz666: jak do tej pory zortrax był jedyna drukarka która drukowała lepiej niż moja złożona z prętów i sklejki
To co flamerunner mówi to, że zdecudowana większość drukarek na rynku to klony reprapa różniących się głównie wyglądem
Zortrax zrobił wszystko od nowa i dlatego jest lepszy
  • Odpowiedz
@Judasz666: Niestety nie miałem możliwości osobistego popracowania z M200, widziałem tylko wydruki. Może trochę przesadziłem z tym #!$%@? z kapci, ale z pewnością ta drukarka drukuje bardzo ładnie, jednocześnie bardzo mało wymagając od użytkownika.

@gromwell:

to stratasys
  • Odpowiedz