Wpis z mikrobloga

#epapieros
Mircy, olejki do tej pory kupowałem w sklepach, nie lubię zakupów przez neta, przelewy, srewy, potem czekać na listonosza i w ogóle.
Ale wprowadzam regulacje budżetu domowego i co za tym idzie, chcę obniżyć koszty e-palenia.
Co polecacie? Jakieś sklepy w necie, allegro? Jakie olejki zawierają najmniej syfu poza glikolem i nikotyną?
Generalnie - co polecacie?
  • 26
@hesuss: Przecież poświęcisz na to z 15 min raz na 3 miesiące i masz spokój, w sumie to się da i bardziej wydajnie, ale jak się nie kombinuje ze smakami. Serio wolisz płacić 10-15zł za 10ml niż 1-2zł?
@beer_man: najlepiej po prostu rzuć linkiem w stronę gdzie piszą o tym z ładem i składem. Domyślam się, że glikol kupuję w aptece, nikotynę i smaki gdzieś na necie, potrzebuję tylko konkretnych info, więc jeśli wiesz na jakim forum wypowiadają się w miarę myślący ludzie, a nie półanalfabeci, to mnie pokieruj ;)
@hesuss: Glikol i glicerynę kupujesz chociażby tu techlandlab.pl/sklep/glikol-propylenowy/ a nie w aptece to po pierwsze. Jeszcze jest jeden sklep na allegro, ale nigdy nazwy nie pamiętam. Nikotyna to już różnie, ale albo edym albo eplyny, najbardziej opłaca się 36mg @Lanc chyba kiedyś jakiś poradnik wrzucał to może jak znajdzie to doda co i jak konkretnie bo to jednak trochę pisania jest. Do tego dochodzą Ci strzykawki, buteleczki ale to groszowe już
@beer_man: dzięki, może się zainteresuję, obczaję czy glikol mają w miejscowym sklepie z chemią, bo płacić 50zł za kuriera mi się nie uśmiecha. W każdym razie temat ciekawszy niż na początku mi się wydawało. Pozdrawiam.
@hesuss: kupujesz glikol, gliceryne, bazę 36mg, aromaty smakowe. Baza i aromaty na e-dym, darmowa wysyłka od 10 zł.
Gliceryne, glikol i 36mg mieszasz tak aby wyszła moc która Cię satysfakcjonuje.
Do tego dodajesz aromaty w danym stężeniu np 5% czyli 0.5ml na 10ml, 5 ml na 100 itd

Łatwe, tanie i wiesz co palisz