Wpis z mikrobloga

337936 - 63 = 337873

Po tamtej edycji równika postanowiłam sobie, że nie będę już odejmowała kilometrów. Strasznie uzależniające zajęcie xD no ale dzisiaj wchodzę na mirko <3 i co patrzę to nie wierzę! Odznakę kolarza dostałam! :D
Pogoda jest cudowna! Z okazji przekroczenia magicznych 9000 km na jamisie, zajęcie 1 miejsca w równiku, poznania kochanej kolarskiej rodziny z okolicy, kupienia spoko kamerki do zdjęć oraz spotkania Wiśniowskiego bez koszulki - robię #pokazmorde!
Tak, mam azjatycką urodę :)
#rowerowyrownik
KonniQ - 337936 - 63 = 337873 

Po tamtej edycji równika postanowiłam sobie, że nie...

źródło: comment_NaYGIV4YtLKoXzEFruGyIhX8yYw8Uway.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@KonniQ: nie ma to jako pojechać sobie gdzieś w las i pooddychać świeżym powietrzem. można też spotkać sarny, dziki, wiewiórki albo zające no i nikt koło ciebie nie jedzie samochodem, a to dużo, bo nie śmierdzi spalinami, jest mniejszy hałas i w ogóle
  • Odpowiedz
@dreaper: MTB też trochę jeżdżę, głównie jak mocno wieje albo jest brzydka pogoda.
@fAzI: 160 wzrostu. Dla mnie spoczko.
@wojto00: Ty weź nic nie mów, bo połamałam jeden wichajster od rogu i teraz mi popuje......
  • Odpowiedz
@dreaper: "łosie, jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki, kuny, jenoty, wilki i rysie; z ptaków kuropatwy, bażanty, dzikie kaczki, gęsi, łyski, bekasy i cietrzewie"
#pdk
@KonniQ: po zobaczeniu tego zdjęcia aż ruszyłem dupę i zrobiłem delikatny marszo-spacer
  • Odpowiedz