Wpis z mikrobloga

pierwsza kolejka z kilkoma niespodziankami...
Swansea i West Ham sprawily sie niespodziewanie dobrze wiec nie ma co sie tlumaczyc - zdarza sie.
Everton remisuje u siebie z beniaminkiem - slabo jak na zespol ktory celuje w gorna czesc tabeli. maja kilka perelek w skladzie wiec nie wiem co nie pyklo. na dodatek swoj teren. no coz - bywa.
Bournemouth vs Aston Villa to byl typ 50/50 - AV bez mocnego napastnika, Bou beniaminek ale gra u siebie. Wynik potwierdza ze mecz byl bliski.
Trafione: 6/10
#iobetuje #premierleague #pilkanozna #bukmacherka #bukzaplac
Pobierz i.....l - pierwsza kolejka z kilkoma niespodziankami...
Swansea i West Ham sprawily ...
źródło: comment_MBDFqzziLeqzzU4YzejglaLMat9okX2k.jpg
  • 8
@Svoboda: tak jak pisze Jan-robie to dla zabawy, ale jak juz pytasz to stawiam to naraz.

@JanLaguna: bukmacherka w glownej mierze opiera sie na szczesciu a na dodatek bukmacherzy ustalaja takie kursy zeby malo ktory wyszedl na plusie. Z czegos musza sie utrzymywac ale ja nie mam zamiaru dokladac im sie do biznesu :P
Dzieki za mile slowa.
@instinCtoriginal: Jest praktycznie niemożliwe trafić 10 typów po takich kursach. Stawia się zazwyczaj góra kilka zdarzeń. Wszystko jest postawione na faworytów na których zaniżone są kursy bo wszyscy to grają. Każdy janusz stawi na Manchester, Arsenal itp. Dlatego kursy na to są zaniżone. Do tego była to 1 kolejka, na dodatek w BPL. Praktycznie niemożliwe żeby żaden faworyt tego nie wtopił. Oczywiście nie twierdzę ze jestem jakimś świetnym typerem i wszystko
@Martrop: nie stawiam za pieniadze wiec moge sobie pozwolic na stawianie wssystkiego naraz. Chce po prostu trafic jak najwiecej po jak najwiekszym kursie. Stawiam tylko na papierze, nie gram tych typow. Nie wiem kiedy i ewentualnie ktory faworyt wtopi wiec stawiam na tego kto ma wieksze szanse bo wiecej mi sie tak uda niz jakbym sie bawil w wizjonera.