Wpis z mikrobloga

jakość produktów sprzedawanych w biedronce jest co najwyżej średnia


@bocian82: O przepraszam bardzo, mogę wymienić kilka produktów "made in Biedronka", które są bezkonkurencyjne w jakości, a także cenie w zestawieniu z produktami tzw. "markowymi". Proponuję zrobić test i zakupić po 10 produktów z Biedronki i z innego sklepu i porównać.
  • Odpowiedz
@rissah: 20k, 50k, ale nie 200 :) Za 5 przeglądów byłoby na nowy samochód. Transport niech kosztuje i 3 zł/km to wyjdzie 5k. Nie wiem co by tam miało tyle kosztować. Olej leje się taki sam, filtry też te same. Za pucowanie drewna nikt nie weźmie 100k, bo taniej by było wstawić nowe.
  • Odpowiedz
@awftt: Ja się nie znam dokładnie, przytaczam zasłyszaną opowieść właściciela. Ponoć tyle się płaci za całą otoczkę. Ja wiem, że oleje te same itp. Ale tu w grę wchodzi auto zastępcze, pokrywany przez serwis hotel, wycieczki bla bla bla. Cała luksusowa otoczka dochodzi. Sam transport też się na zwykłęj lawecie nie odbywa. Przegląd takiego auta to dla właścicieli święto - zwiedzanie fabryk, wycieczki, atrakcje. Stąd ta cena. To przecież klasyczny
  • Odpowiedz
@wysuszony: w produkty w almie i biedronce pokrywaja sie w jakiś 10% max...
Aha i jakość w #!$%@? lepsza a cena albo taka sama albo droższa o pare groszy... biedronka nie jest tanim sklepem. ..
  • Odpowiedz
@bocian82: Ty myślisz, że jak ktoś jest bogaty to #!$%@? kasa na lewo i prawo ? To raczej zaraz jego konto byloby puste. Bogactwo to kwestia odpowiedniego gospodarowanie pinionżkiem (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: Nigdzie . Niech służba robi to za ciebie .

Nie masz służby ? Jesteś zwykłym cebulakiem z co najwyżej z cebulowej klasy średniej .
Możesz sobie odłożyć na jakieś lepsze auto i też będziesz do biedry jeździł żeby na opony zaoszczędzić .
(,)
  • Odpowiedz