Wpis z mikrobloga

Jako że wczoraj nasz kontent rozrósł się o kolejną grę drużynową (siatkówka), myślę że nie ma sensu czekać i należyzrobić coś na wzór trójboju! (òóˇ) Oczywiście godzina wydaje mi się że w każdym przypadku będzie taka sama czyli 18, ewentualnie 19. Tak więc zróbmy ot taki rozkład jazdy:

Wtorek koszykówka przy Bałtyckiej

Środa siatkówka na Kozanowie

Czwartek piłka nożna, i tutaj są dwie możliwości. Można by skorzystać z boiska na bałtyckiej, ale jeżeli frekwencja znowu dopisze to będzie to boisko za małe (chociaż nie mogę narzekać by ostatnim razem było źle :)), dlatego tutaj chyba będzie bardziej odpowiednie boisko zapodane przez @Wozyack znajdujące się w tym miejscu.

Oczywiście wszystko podlega do dyskusji, jeśli ktoś ma jakąs lepszą opcję ;)

@yupik, @wizkid, @filiprock, @trzyka, @tymmej, @BostonGeorge, @currywurst, @sidhellfire, @rbielawski @Wozyack @InWrav @kwiatencja @gzem89 @kaktus666 @Ettercap @Little_Juice @DivineDevil @sidhellfire @fake_name @ParchatyNiebieskiGrzejnik @cup12552 @koszmareq69 @Lewo @Dahald @Zamol @Bizley @bc04 @dzejzon @Spratus @Milkey @skadi @Alasthor @Wqurzak @pyszotka @freekid @top_czipsy @Lordzio @Landmark @anonim1133 @13czarnychkotow @azetka @kmicolo @InWrav @jgwfsd @wrednakasia @wizkid @asstung @Krwawy_Sum

Jeżeli kogoś pominąłęm/zawołałem niepotrzebnie to z góry przepraszam( ͡° ʖ̯ ͡°)

#siatka69wroclaw
#trocheruchuwewroclawiu
  • 56
  • Odpowiedz
@Wqurzak: Jak masz zielony kolor, to w komentarzu możesz wołać max 10 osób - powiadomienie leci do pierwszych 10, a do pozostałych już nie.

Ten tydzień mam mocno napięty, jakby udało mi się chociaż raz wpaść - dam znać.
  • Odpowiedz
@Ettercap: Szkoda, ale możliwe że kiedyś zmienimy boisko na siatę :D a wczoraj było bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) pogoda jak dotąd chyba najbardziej dopisała, plus cień na boisku, i można było szaleć i udawać Wlazłego :) Na pewno nie raz nie dwa jeszcze zamierzam zagrać w siatę :)
  • Odpowiedz
@Ettercap: no ja akurat nie widziałem, że istnieje coś takiego jak 'siatkówka piaskowa' ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widać, że zawsze przytakujesz, byleby nie wyszło że czegoś nie wiesz ( )
  • Odpowiedz
@Ettercap: no właśnie tamta perfidnie brudziła :D jak udawało nam się poodbijać dłużej piłkę ibyła zacięta walka to na boisku zaczeła się wznosić zasłona dymna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz