Wpis z mikrobloga

@pandapl: W ogóle Bakemonogatari jest 10 razy bardziej klimatyczne niż reszta serii. Czy lepsze to kwestia względna bo z racji tłumaczenia pominięto jakieś 90% gier słownych i Bake w środku wydawało się całkiem ostro nudne, ale muzyka, gradienty, oświetlenie i temu podobne, magia .-.
@joookub: Próbuje sobie przypomnieć czy animowa wersja kraba była dobra, próbuje sobie przypomnieć czy pierwszy rozdział light noveli był dobry ... sorry ale nie potrafię sobie tego przypomnieć ... a nie zaraz to nigdy nie było dobre. Niedopowiedzenia i ważne dla historii szczegóły, które nigdy nie zostały rozwinięte (waga arararagiego).
@Jimp: czasy Hypera i byłego gangstera-nauczyciela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pandapl - @joookub: Próbuje sobie przypomnieć czy animowa wersja kraba była dobra, pr...
@Jimp: O kurde, fajny ten opening, pamiętam że z pięć razy obiecałem sobie że obejrzę Barakamona ale za każdym razem coś mi przeszkadzało, może teraz się uda :P
Co do pozytywnej energii, mnie zawsze rozwala drugi opening Hyouki, nie da się go obejrzeć i się nie uśmiechnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
j.....b - @Jimp: O kurde, fajny ten opening, pamiętam że z pięć razy obiecałem sobie ...
@joookub: Gintama i ending z Elizabeth. To jest wysyp pozytywnej energii. Jak większość openingów/endingów z Gintamy, których było za dużo, żebym je teraz wyłapał. Ale ten konkretny wrył mi się w pamięc.
@pandapl: A do mnie nie trafił. Może dlatego, że nie dałem rady dokończyć ostatniego sezonu.
Jimp - @joookub: Gintama i ending z Elizabeth. To jest wysyp pozytywnej energii. Jak ...