Wpis z mikrobloga

@Veuch: Każda z tych postaci może z wyjątkiem Arthasa jest topowa, więc weź tą którą najlepiej Ci się gra, albo jeśli planujesz grac hero league to kogo ci brakuje (dmg czy tank)
@Dilvish Arthas ostatnio zyskał na popularności i nawet w jednej z tier list znalazł się w T1, więc nie lekceważyłbym go.
@Veuch: Wszystkie postacie, które wymieniłeś są grywalne i właściwie warto je mieć. Z tych wszystkich wybierałbym sylv, nazeebo i może leorica (dodam, że sylv i nazibo już posiadam).
@William_Lawson: taka standardowa kompozycja opiera sie na jednym wojowniku. Wtedy jesli wojownik nie ma stuna (jak np. johana muradin, czy anubarak) to druzyna ma utrudnione zadanie. Czasem jednak gra sie na dwoch wojownikow. Wtedy mozna troche podejsc do sprawy jak w tym linku co podales. Jeden jest tankiem (duzo zycia plus stun) a drugi warriorem (nie ma stuna, ale swietnie bije i ma kupe hp)- tu najczesciej leci leoryk i sonia
@William_Lawson: moze i tak, ale sa "wystarczajace". Mura na 7lvl moze zestunowac 2 osoby.
zreszta nie masz stunowac wszystkich. Tylko jednego czy dwoch kluczowych bohaterow. Tankiem otwierasz TFa, by dpsy i spece mieli konfortowa sytuacje.
@William_Lawson: z otwierajacych to masz wlasnie Mura, Johana, Anubarak i ETC. Wpadasz nimi, stunujesz a dpsy miela a ty masz kupe HP i niczym sie nie przejmujesz. :) Ewentualnie jeszcze Tyrael, ale to roznie z nim bywa.
Potem masz tych "warriorow", Sonia Leo Arthas
no i ostatnia grupa, ktora nie wiem jak opisac to Zszywa, Diablo i najgorzej- Chen.
@dev0n: dobrze mi szło granie Nazeebo jak zaczynałem przygodę z HotSem, czaję się na niego od dawna, ale ciągle nie mogę się przekonać, zerowy sustain, zerowy escape.. no ale jak się ma dobry positioning to można namieszać :) rozterki