Wpis z mikrobloga

@aturt: Będzie jeszcze znacznie niżej, bo obecnie i tak cena jest zbyt wysoka w stosunku do przedsprzedaży. Myślę że dump się zatrzyma przy cenie 0.0005 BTC (To była cena zakupu w przedsprzedaży :))
  • Odpowiedz
W dłuższej perspektywie wszystko jest możliwe, ale na obecnym etapie bym na to nie liczył. Wiecie dlaczego jest jeszcze tak wysoka cena? Jest kilka czynników wg. mnie ...

1. Problematyczny wallet konsolowy, który wcale nie jest tak łatwo zainstalować, skonfigurować i zaimportować portfel z przedsprzedaży nawet zaawansowanemu użytkownikowi, a wallet jest niezbędny żeby przelać coiny na giełdę :), dlatego jeszcze stosunkowo niewiele coinów jest na giełdzie w stosunku do popytu.
2. Kolejnym
  • Odpowiedz
@aturt: przecież od razu pisałem że to shitek i że wszystko co się tworzy to robi się tylko po to by większy zrobił w konia małego. BTC i jemu pochodne to na dłuższą metę wielkie oszustwo. Na początku wierzyłem że coś z tego będzie. Ale tak naprawde wyrastają jeden po drugim projekty które potem okazują się wielkim oszustwem ( po prostu kolejne sposoby jak przekonać ludzi i potem ich wycyckać ).
  • Odpowiedz
@aturt: Przecież ta cena każdemu rozsądnemu wydawała się nierealna na początek. Trzeba przeczekać pierwszy miesiąc, aż się janusze(którzy mają w dupie technologię, nakręcają się tylko jak słupki rosną) wyprzedają i dopiero pakować się na long-term. Do tego czasu można się zainteresować ICO projektów na platformie Ethereum - np. Augur - pierwszy rynek predykcji na Ethereum, jeśli to wypali to zysk będzie duży, bo inne kontrakty będą czerpać z tego informacje o
  • Odpowiedz
@Morfeus: Widać że nie ogarniasz czym jest ethereum. Według mnie będzie to drugi coin zaraz po BTC. Ethereum daje niesamowite możliwości rozwoju kryptowalut i zdecentralizowanych aplikacji. Zajmij się lepiej tym Twoim gównokojnem crave a poważne projekty zostaw dla ludzi, którzy rozumieją technologię :-)
Mnie osobiście spadek nie dziwi przy tak dużej przedsprzedaży. Mam tylko nadzieję że GUI wallet nie pojawi się zbyt szybko. Czekam na dołek by się solidnie załadować (
  • Odpowiedz
@Morfeus: Najczęściej słychać to od Ciebie, gdy pytany jesteś o zysk z bieżącej złotej inwestycji :P Obecnie na poloniex i kraken można handlować ETH. Z czasem dojdą pozostałe giełdy.
  • Odpowiedz
@svider86: zobaczymy kupię góra 500 ETH i zaczekam. To nie będzie jakaś duża strata finansowa. A zaryzykować może warto nie wielką kwotę na 500 ETH. zaczekam jeszcze na spadki i wtedy kupię.
  • Odpowiedz
@Morfeus: Mam wrażenie że nie do końca rozumiesz temat i udzielasz się tylko po to, aby cokolwiek napisać. To że cena ETH spada jest normalnym zjawiskiem, ponieważ obecna cena w stosunku do BTC jest około 5 razy wyższa niż w przedsprzedaży, więc dla mnie logiczne jest że ludzie będą realizować zyski z zakupu w przedsprzedaży, bo 500% to całkiem przyzwoity zwrot. To że cena spada nie oznacza że ten coin jest
  • Odpowiedz