Wpis z mikrobloga

@Adams_GA: przednia tania o ile mogą ją zrobić - znajomy dzwonił po serwisach i miał zbyt nowy tel :D ale droga nie była sama szybka do 100zł może w innych modelach
  • Odpowiedz
@gorush: @Bordowy2137: o kurde digitizer to taka nazwa że myślałem że skasują mnie jak za część do promu kosmicznego. W sumie gdzieś tam po 18 dolarów lata, no ale z 300 pewnie wezmą. Kurde żebym jeszcze jakoś #!$%@? był to bym zrozumiał, ale prawie trzeźwy.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: ale digi to jest całość albo też dotyk - ty chciałeś same przednie szkło co nie jest drogie i nie trzeba nawet tel rozkręcać - kiedyś szukałem do mojego i niepotrzenie kase wydalem bo ekran byl caly tylko wlasnie szklo poszlo ta goriila glass:P
  • Odpowiedz
@Adams_GA: no wlasnie pisze, ze sie da o ile to jest starszy model :p podgrzewaja potem nitke i jazda - poszukaj jutro serwisow napisz maila zadzwon oszacuja ci koszt :P jak ekran dziala i reaguje to akurat to maly koszt :P

na filmiku mocowali do ramy podgrzewali sciagali szklo czyscili potem klej nowe szklo i placimy ;p
  • Odpowiedz
@Adams_GA: sam digitizer średnio 100 zł a robocizna zależy gdzie czyli łącznie gdzieś 200—300 pln bo sam kiedyś sprawdzałem... I doszedłem do wniosku że szkoda kasy bo niedługo kupuję nowy telefon.... A jak pęknięcie małe to można się przyzwyczaić....
  • Odpowiedz
@Adams_GA: w autoryzowanym serwisie HTC nie będą się cyrkolić z szybką tylko policzą za wymianę całego modułu wyświetlacza. Dla HTC Desire 820 będzie to wydatek w zakresie 400-550 zł.
  • Odpowiedz