Wpis z mikrobloga

Czy wie ktoś czy wciąż można wejść do Pure Jatomi na #multisport? Teraz tego nie widzę na stronie a ze dwa miesiące temu jestem przekonany że ktoś wchodził na tę kartę.
Jeżeli nie można, to jest w pobliżu jakaś siłownia? Głównie zależy mi na bieżni i rowerze.
#mirkokoksy #wroclaw
Edit: #wychodzezpiwnicy nie #!$%@? mi tego
  • 15
  • Odpowiedz
@ahaw: cumplu, multisport to nie jest, ale jesli odpowiada Ci 79 zl/miesiac, bez umowy, czynne 24/7 i we wszystkie swieta - fitness world na dlugosza (zaraz przy kromera) polecam, moge Ci tez pomoc z jakimis podstawami. rowerki sa, bieznie, stepery, orbitreki, duzo cudow do cardio - jedynie brakuje mi fajnej maszynki, tj. schodow - we wro widzialem ja tylko w pure magnolia.
  • Odpowiedz
@Karoleer: Niespecjalnie mi lokalizacja pasuje. Planowałem tam chodzić w przerwie w pracy na jakieś 2h bo mam elastyczną robotę i chciałbym to wykorzystać nie tracąc przy tym jakoś wiele czasu na dojazdy.
  • Odpowiedz
@ahaw: moim zdaniem na luzie w 10 minut z grunwaldu sie tam dostaniesz, masz dosc dobra trase - sienkiewicza, wyszynskiego, most warszawski i juz na miejscu. co do pure, jeslibys sie zdecydowal to pamietaj zeby sie ostro targowac i nie odpuszczac. oni maja dosc #!$%@? polityke, ktora polega na tym ze kazdy placi za karnet tyle ile sobie wynegocjuje, bez stalych stawek. jak powiesz w ktoryms momencie "no to elo"
  • Odpowiedz
@ahaw: powiem tak...ja nieswiadomy tego procederu placilem 100/miesiac - znajomy, bardziej zaprawiony w boju placil 45 zl... dodatkowo, pytaj o rozne karnety i dopasuj taki dla siebie - sa jakies studenckie, niestudenckie, do okreslonej godziny itp - to wszystko ma wplyw na cene. miej tez na uwadze, ze pure ma umowy i jak juz ten cyrograf podpiszesz to ciezko sie z tego wczesniej wypisac (da sie, jakbys mial problem to
  • Odpowiedz
@ahaw: sa tez karnety np. na wejscie do jednego klubu albo do wszystkich (w PL) lub wszystkich w okreslonym miescie (choc tego ostatniego nie jestem pewien) - zanim pojdziesz negocjowac przemysl konkretnie co jest Ci potrzebne i w punktach lec zeby sie nie pogubic.
  • Odpowiedz
@bitnik: 49 karnet nocny od 21 do 6 rano, 79 calodobowy. moim zdaniem, godna polecenia - brakuje tylko maszyny na bajceps ale to mozna spokojnie ogarnac z modlitewnika+wyciagu. po poludniu duzo sebixow i karynek, w nocy i tak do poludnia calkiem spokojnie mozna pocwiczyc, sprzet dosc nowy, czysto, obsluga spoko. jak masz jakies pytania wal pw
  • Odpowiedz