Wpis z mikrobloga

Nowe legendy w fucie, ale to chyba nie jest najważniejsze. najważniejsze jest to, że od teraz legendy będą miały żółte zgranie z każdym innym zawodnikiem, a dodatkowo z tą samą narodowością zielony. Xbox one, nadchodzę.

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/news/2015/fifa-16-fut-legends

Świetna zmiana.

#fut #fifa16 #xboxone #xbox360
arko123 - Nowe legendy w fucie, ale to chyba nie jest najważniejsze. najważniejsze je...

źródło: comment_Q6Eg2YxoKiiJzp0iOFKFBStTbkGe7yJT.jpg

Pobierz
  • 15
@arko123: @cross7676: @7DomeK7:
koledzy, pytanko
gram, grałem, w fife na PC, często jednak występuje brak płynności gry, przez dealey (opóźnienie) które nie występuje w grze z kompem. Wiem więc że to wina połączenia z przeciwnikiem (online). Czasem jes dealey czasem lagi czasem spoko.
Gracie np po parę meczów pod rząd, wtedy da się zauważyć że takie coś występuje.
Macie tak na konsoli?
przymierzam się na zakup boxa, pod fife
@marek_zdroj: Ostatnią fifę w która gram/ grałem online jest to FIFA14 na PC i miałem nie raz to samo ale rzadko. Jednak gdy teraz mam lepszy internet praktycznie to ustało. Z czego masz internet ? Jaki masz modem , router ? Przyczyny mogą być różne.
@marek_zdroj: ja w 15 gram jeszcze na pc, ale nie mam tego problemu co Ty. Zazwyczaj na 10 meczy, trafia się mi jeden/dwa w którym mam lagi. Na konsolach jest zapewne podobny współczynnik takich meczy. Aczkolwiek Twój problem jak rozumiem polega na tym, że po kilku meczach masz większe lagi? Może to być wina komputera lub internetu. Jeśli to komputer, to na konsoli nie będziesz miał takich problemów, jeśli internet, to
@krashann: też właśnie uważam, że Boniek byłby fajny, ale tu jest taki problem, że Polska raczej nie jest głównym odbiorcą dla Microsoftu. I ich strategia jest taka, że w większości wybierają piłkarzy, którzy grali względnie niedawno żeby mniej więcej byli rozpoznawalni. Może Lewy za około 10 lat :)
@dziki17: wg futheada najtańsze legendy kosztują od 50k, te trochę lepsze od 100k. Jak od początku nie będzie większego wycieku coinsów, tak jak rok temu i EA dobrze ogarnie widełki i drop z paczek, to będą dosyć tanie i względnie dostępne dla przeciętnego gracza.