Wpis z mikrobloga

Kużwa no próbowałem już z 3 różne karty i za każdym razem "Niestety nie możemy dodać tej karty. Spróbuj dodać do swojego konta inną kartę." Nawet nie powiedzą o co dokładnie chodzi...

Miał ktoś podobny problem ? Do banku już dzisiaj nie da rady zadzwonić, a może da się to załatwić w inny sposób.
#paypal
  • 17
  • Odpowiedz
nie może być płatnicza Visa,


@neski: a tam #!$%@? pan, mam visę z mbanku i bez problemu dodałem do konta. Trzeba zwiększyc limit transakcji korespondencyjnych/internetowych. Wiele banków ma domyslnie ustawione 0 na kwoty i ilosc.
@Moted:
  • Odpowiedz
@yacolek: Właśnie coś o tym czytałem, podobno telefon do banku i w 5min sprawa załatwiona. Mam nadzieje że to jest problemem, jutro rano zadzwonię i zobaczymy. Dzięki za pomoc !
  • Odpowiedz
@Moted: a co to za bank, ze tylko telefonicznie limity mozna edytowac? w mbanku i wielu innych mozna przez serwis transakcyjny, potwierdzasz kodem sms i elo
  • Odpowiedz
@Moted: chwila w google https://www.facebook.com/AliorBankSA/posts/10151126542838178

Limity transakcyjne na karcie do rachunku możesz zmienić w dowolnym oddziale Banku, za pośrednictwem konsultanta na naszej Infolinii pod numerem telefonu 12 19 502 lub samodzielnie w serwisie bankowości internetowej (Karty i Kredyty -> Lista kart -> Szczegóły -> Limity -> Limity transakcyjne).


nie wiem na ile menu banku nie zmienilo sie przez 3 lata, ale na bank powinienes miec taką mozliwosc w serwisie online
  • Odpowiedz
@Moted: to faktycznie jakas lipa, moze alior oferuje lepsze i gorsze karty ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzwon i wyjasniaj zatem, skonczyly mi się propozycje samodzielnej 'naprawy'
  • Odpowiedz