Wpis z mikrobloga

@mroz3: z jednej storny smieszne, z drugiej jak jeszcze w Zielonej Górze mieszkałem to pamietam że imprezy/koncerty w rynku do 21-22 max trwały bo tez sie ludzie burzyli;p
@mroz3: wiadomo, ale problem jest ten sam, dziwny ludzie;) w rynku był też lokal gdzie sie ludzie czesto bawili, a nad nim mieszkali ludzie. Po 22 czesto do lokalu wpadala policja bo jedna babka dzwoniła ze grają za głośno;)
@mroz3: to tak jak mieszkańcy warszawskiej dzielnicy zlokalizowanej obok wysypiska śmieci (ktore notabene jest od bardzo dawna) i narzekają, że śmierdzi. winą ponadto obarczają HGW, a nie to, że postanowili kupić dom w okolicy, bo pewnie taniej xD
@mroz3: czytałam, że smród się pojawił z czasem, ale jednak wydaje mi się, że sąsiedztwo góry śmieci powinno zaalarmować odpowiednio wcześniej i ewentualny smród był do przewidzenia. ta góra jest od paru dekad, osiedla są nowsze, bo jeszcze w latach 80. tam nic nie było. piszą też, że okoliczne Bielany odczuwają smród - ja nic nie czuję, prawdę mówiąc.
@dxmant: Pewnie mowisz ogolnie o stadionch, alewarszwie problem stadionu narodowego jest troche bardziej skomplikowany, bo chyba nikt 20 -30 lat temu nie spodziewal sie, ze go odnowia. + w okolicach stadionu jest naprawde dobra komunikacja, ktora przy kazdym wiekszym evencie psuja i robia popieprzone przejazdy. Wiec serio mozna sie #!$%@? :D
@mroz3: wszedzie jest ta sama śpiewka. Prowadzę knajpę w dużym mieście na północy i sam mam duże kłopoty z mieszkańcami, chociaż w moim budynku nikt nie mieszka i nie ma wspólnoty mieszkaniowej. Knajpka raczej spokojna, ale wiadomo jak to ludzie popija to potrafia zachowywać się głośno. Skargi na mnie lecą nonstop, że są bójki, że ludzie srają na ulicy, że jest handel narkotykami, że śmieci do lasu wyrzucamy. Komedia jednym słowem.
@mroz3: We wrocławskim rynku są nieruchomości warte nawet kilkanaście tysi i więcej za metr, a w większości mieszkają tam stare babcie. Nie podoba się to niech opendzlują mieszkanie jakiemuś bananowi, sami sobie kupią coś na ołtaszynie czy partynicach i niech sobie mają ciszę i spokój. Ze sprzedaży takiego lokalu jeszcze zostanie im ~100 tysi.