Wpis z mikrobloga

Ale kurde, Nao jest cudowna.
Główny bohater jest poronionym ripoffem Leleoucha czy Lighta Yagami, ta loli w domu doprowadza mnie do szału, Yusa to chyba postać zrobiona tylko i wyłącznie dla fanserwisu, ten koleś z okularkami jest skrajnie schematyczny i nic nie wnosi, ale i tak oglądam dla:
- openinga, pierwsza część openinga jest świetna, szczególnie ta część z Nao
- Nao gdy na jej twarzy gości zaduma, smutek lub umiarkowana radość
- krajobrazów
- Nao i MC na tle krajobrazów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#randomanimeshit #pixiv #charlotte #naotomori #art @2ndLaw ʕʔ #
j.....b - Ale kurde, Nao jest cudowna.
Główny bohater jest poronionym ripoffem Leleo...

źródło: comment_pMmv6U82mm6M4bqIgUpSRQIynQybXjct.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@joookub: oglądanie anime dla openingu... nawet mi cię nie rzal.
Seria i tak ciekawsza niż 90% bajek w ostatnich latach i jakoś nie muszę się zmuszać by obejrzeć kolejny odcinek, zawsze mnie ciekawi.
  • Odpowiedz
@lmao:

Seria i tak ciekawsza niż 90% bajek w ostatnich latach

( ͡º ͜ʖ͡º)
.
...
( ͡º ͜ʖ͡º)
Wiesz, to trochę ostra przesada, że jest w elicie sezonu nie oznacza że jest lepsze niż 90% bajek w ostatnich latach, no sorry ale gdyby to emitowali na jesień 2014 to nawet bym temu nie dał szansy ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@joookub: jest ciekawsza właśnie dlatego, że w każdym odcinku jest coś nowego, nowa postać. A nie beznadziejne przedłużanie nudnego jak #!$%@? wątku przez kilka odcinków...

  • Odpowiedz
@joookub: i dzięki temu schematowi widz wie, czego się może spodziewać. Są też wątki poboczne, które wypełniają lukę malkontentom, których tak boli ten schemat... SCHEMAT, SCHEMAT. Nie różni się specjalnie od schematów stosowanych przez dziesiątki lat w masie serialów, czy anime. Czy schematyczność serialu Dr House sprawia, że jest beznadziejny? No nie, bo jest bardzo dobry. A schemat kreskówek typu Laboratorium Dextera zrobiło z tego gówno? No nie, bo to bajka
  • Odpowiedz