Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam jakiś wpis w gorących jakich to wymagań nie mają kobiety względem mężczyzn. I tak sobie myślę, skąd wy to bierzecie :v Pomijając już sam fakt, że nie wszystkim podobają się napakowani bruneci, to tak naprawdę charakter dodaje +50 do atrakcyjności. Raz poznałam chłopaka co w ogóle z wyglądu mi się nie podobał, a po bliższym poznaniu zyskał na atrakcyjności i zaczął mi się bardziej podobać fizycznie. I tak jest za każdym razem jak jest ktoś fajny z charakteru to automatycznie jest dla mnie bardziej atrakcyjny.
#nietagujebonocna
  • 14
@kerly: takie gadanie, kazdy niebieski szuka innej, tak jak każda różowa woli innego niebieskiego, nie da sie podobać wszystkim, wiadomo ze jeśli chodzi o przyszłościowy związek charakter to mega ważna sprawa, ale jeśli chcemy poznać nowa osobę np na ulicy to wygląd ma znaczenie, nie ma co sie oszukiwać
@kerly: ehee jestem ciekaw po prostu czy bylabys sie w stanie zakochac tudziez czy spodobalby Ci sie na przykład 130 kilogramowy facet po bliższym poznaniu? pociagalby cie dalej fizycznie ze wzglefu na to ze z nim pogadalas?
@crackhack: nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, bo nie bylam w takiej sytuacji. Nie twierdzę, że nie zwracają uwagi na wygląd, ale każdemu tez podoba się co innego, a wpis o którym mówię odnosił się właściwie do jakiegoś pana idealnego. No i nie odpowiedziałeś na moje pytanie ;)