Wpis z mikrobloga

@locheck: Nie obrażaj ludzi bez powodu. Szczególnie kobiety. Ciekaw jestem jak Ty byś mówił przed kamerą. Wydaje Ci się pewnie tylko, że byś nie mówił "yyy" "eee" etc. Niewielu jest takich mistrzów retoryki i erudytów, którzy potrafią się wypowiadać bez tzw. noop'ów językowych. Robienie takich przerw w wypowiedzi ciągłej, szczególnie w monologu jest naturalne, chyba że 100% panujesz nas tym co chcesz powiedzieć, a nie mówisz spontanicznie. Nie sram żarem, po
@toorgo: jak narazie to Ty sie do mnie przypier****z, nawet Cię to nie dotyczy. Jesli juz to moze autor tego wpisu mógłby mieć cos do powiedzenia. Poza tym ktos kto nie potrafi przyjąć krytyki nie powinien wrzucać do internetow, nie ma zmiłuj, to jest dżungla. Dla Twojej wiadomości, nie jestem zazdrosny, a w życiu prywatnym jestem ogarnięty, Why don't you just "do one"!?
@locheck: Rozumiem, Twoim tokiem rozumowania, jeśli cywilizowany człowiek znajdzie się w dżungli to ma się zachowywać jak dzikus, bo jest w dżungli. Jak spotykasz Cyganów/Romów na ulicy to też żresz z Nimi gruz? :)
@locheck: Z resztą już nieważne. Zapomniałem, że główną funkcją Internetu jest anonimowe wrzucanie innym. Więc i ja dołączam do krucjaty. #!$%@?ć wszystkich!