Wpis z mikrobloga

to jest szczyt bezczelności że zasrani prywaciarze sobie żądają 1300zł za najem mieszkania, oczywiście 1300 plus czynsz plus prąd plus woda plus opłata za korzystanie ze sracza #!$%@? mać #ja #!$%@?
  • 29
@Cesarz_Polski: istnieje zmowa cenowa paskudnych prywaciarzy, spróbuj znaleźć mieszkanie we wrocławiu taniej niż 1300zł płacone właścicielowi za to że łaskawie użycza ci mieszkanie i pozwala ci opłacać wszystkie koszty z nim związane, #!$%@? mać gdyby to panstwo dysponowało mieszkaniami to by tak nie było
paskudni złodzieje jeśli chcecie 1300zł do kieszeni dla siebie i 700zł opłat to piszcie w ogłoszeniu że mieszkanie kosztuje 2000zł! trochę przyzwoitości!
@SaandMann: oczywiście że nie, należy opłacać utrzymanie mieszkania w odpowiednim stanie oraz media, ale nie napychać kieszeń NIEROBOWI
@brmstufldigart: nie kazdy mial tyle szczescia zeby dostac w spadku mieszkanie i żyć sobie potem jak pączek w maśle
@DerpVEVO: jaki zlodziej #!$%@??! Podpisujesz umowe i masz czarno na bialym ile i za co placisz.Gdzie tu kradziez? Ja np chcialbym miec nowego Focusa za 20.000zl, ale mnie nie stac, wiec szukam uzywanego auta zamiast nazywac dealera zlodziejem, choc mozliwe, ze przegina z cena.
@brmstufldigart: normalny człowiek w zyciu nie zarobi tylu pieniedzy w młodym wieku... absolutnie nieuczciwe bogacenie sie wybranej grupy szczesciarzy, to mnie boli... kredyt na mieszkanie DLA SIEBIE - tak, ale tylko na wynajem? to by trzeba było dwa mieszkania...
absolutnie obrzydliwe wykorzystywac swoją pozycje aby wzbogacac sie kosztem biedniejszych, bogaty bedzie jeszcze bogatsz a biedny jeszcze biedniejszy ale widze wam to sie podoba! wam odpowiada! wy to lubicie!
@brmstufldigart: no to piekny przyklad daje, sama tkwi w patologii a jeszcze ją pogłebia... splugawienie systemu... odrazajace na co ludzie sie godzą gdy niewidzialna ręka wolnego rynku zaciska im się na szyi... niewidzialny stryczek wolnego rynku
@DerpVEVO: to właściciel ustala cenę najmu, jeżeli Ci się nie podoba, to nie musisz wynajmować, a skoro ktoś widzi jaka jest cena innych mieszkań to też swojego Ci nie odda za pół darmo, logiczne, że będzie chciał zarobić jak najwięcej, każdy by tak zrobił. Takie jest życie cumplu, zawsze sobie możesz wynająć kawalerkę, ewentualnie zbudować szałas ( ͡° ͜ʖ ͡°)