Wpis z mikrobloga

Czołem mircy, jestem totalną zielonką jeśli chodzi o efajki, ale chciałbym kupić jakiś sensowny setup (do tej pory próbowałem volishe i inne syfy). I teraz pytanie, ile bym musiał wydać żeby kupić coś sensownego? Nie ukrywam że chciałbym wydać jak najmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#epapierosy
  • 36
@kornik20082: ok 250 przy zakupie u Majfrendów, na miejscu w PL trochę drożej (330--350), ale szybciej
wszystko zależy od setupu który wybierzesz, jest też parę Mirków którzy kupują różne zestawy, żeby przetestować i odsprzedają dalej, więc być może uda Ci się w PL dorwać dwutygodniową używkę trochę taniej
@kornik20082: Przejrzyj tag, takie pytanie pada prawie codziennie. :)
Ja mam zestaw Lemo2 i Istick50w, który jeszcze niedawno był praktycznie zawsze polecany (lemo2 zamiennie z subtankiem). Teraz możesz zastanowić się między tym, co wymieniłem, a EVic-VT (bateria), billow v2. Chyba, że boisz się sam kręcić grzałki (co jest dziecinnie proste), to Subtanki mają wymienne, gotowe grzałki. Przejrzyj jeszcze tag, a dowiesz się wiele więcej. Czego byś nie kupił, oby ci służyło.
@kornik20082: pocztyaj w tagu (poszukaj wpisów z ostatniego miesiąca w tagu # epapieros # epapierosy) głównie Mirki polecają budżetową wersję iStick 50W lub teraz 40W z kontrolą temperatury - inne grzałki są potrzebne ale niespalisz watki bo ustawiasz temp np 140'C i powyżej tego box nie wejdzie takie boxy są oznaczone TC -Temperature Control) ew Siegiel
iStick jest popularny, bo ma opcję passthrou, czyli podpinasz kabel i możesz vapować w trakcie
Przejrzyj tag, takie pytanie pada prawie codziennie. :)


@GdzieJestBanan: Po co, przecież mimo krytyki ktoś i tak odpowie.
Niedługo zamiast googlać jakiś temat to będę pytał na mirko. Ktoś się #!$%@? na pytanie, ktoś inny na tagi, ale co ktoś odpowie to moje. czysty zysk. ;P
@maur: Mnie to nie przeszkadza, bo jak widzisz i tak odpowiedziałem. ;) Te taki to chyba jedne z niewielu, gdzie można zadać pytanie i zawsze otrzymasz odpowiedź, bez śmieszkowania. Czasami wpadnie ktoś z zewnątrz, ale szybko jest pacyfikowany przez innych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GdzieJestBanan: Mi też się zdarzało odpowiedzieć w takich sytuacjach, ale to absolutnie nie zmienia faktu, że jakby autor poświęcił 5 minut na przejrzenie wpisów i zadał trochę konkretniejsze pytanie.. Lub nie konkretniejsze, a świadczące, że coś przejrzał typu "czytam, czytam, lemo, subtank, billow, nie wiem co brać" to.. oh, jak przyjemniej by (mi) się odpowiadało! ;)
@kornik20082: Lemo i isticka mogę polecić, bo sam używam, ale ludzie posiadający Billow V2 twierdzą, że bije Lemona na głowę.
Wata muji - możesz zamówić hurtowo ze strony muji i wyjdzie taniej (nie mogę teraz znaleźć więc możliwe, że już tak nie sprzedają ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
Potrzebujesz drut oporowy, na stronach tematycznych znajdziesz kilka rodzajów. Niech ktoś napisze ci jaki i jaka średnica.
@kornik20082: z FT nie bierz "Styled" tylko AUTHENTIC
dużym plisem lemo jest opcja napełniania go z zewnątrz, wiec nei musisz nic odkręcać, ale specjalści mówią, że jeżeli chodzi o jakość smaku to lemo < subtanki < billow v2
dostaniesz mały kawałek waty z Lemo, ale niektórzy na nią narzekają i wymieniają na watć "lepszej jakości" - nei jestem ekspertem więc się nie wypowiem, dla mnie samo przejście z aerotanków na RTA
dostaniesz mały kawałek waty z Lemo, ale niektórzy na nią narzekają


@kici666: Ja do Lemo2 z Edymu dostałem muji, więc zależy, gdzie kupi. :)
@kornik20082: Ja bym brał tego billowa, ale tam kręcisz setup na dwie grzałki, więc i liquidu pochłania więcej (a jestem zdania, że już lemo2 jest strasznie łakomy na liquid :D).
@kornik20082: TC jest fajnym, bajerem tylko potrzebujesz innego drutu do tego ( na normalnym też da się vapować, ale nie bedziesz mieć tej funkcjonalności, czyt. wata może Ci dłużej posłużyć, bo nie będzie się przypalać)
ja mam 30W ale przy mojej grzałce jeszcze do tego nie doszedłem, dla mnie dym jest wtedy zbyt gorący ale to kewastia dobrania liquidu i gustu

@anddom03: Niech bedzie ;-P
lemo = subtank < billow