Wpis z mikrobloga

@Hejeczka: otworzyłem kolejnego kasztelana, tym razem specjalny niefiltrowany - #!$%@? ta sama #!$%@? nałęczowianka tylko w innej butelce - masakra :D ostatnio nad morzem nie mogłem znaleźć dobrego piwka, bosman to obecnie to syf, brok sambor - w miarę ok, w końcu kupiłem Kormorana i to piwo mogę Ci polecić, zajebiste, dawno nie piłem tak dobrego browara, jak będziesz miał okazję to kupuj, przez niedopatrzenie kupiłem przeteminowane o jeden dzień xD
@JamMasterJay: Chyba jeszcze nigdy Kormorana nie piłem. Ale teraz, w lecie, to mi bardziej zależy, żeby było z lodówki, więc w sumie tesco, biedra, odpadają. Trzeba się kawałek przejść do żapki, którą niedawno otworzyli, no i taka sytaucja, że na otwarcie dali dobre ceny, jakieś promocje, a teraz znowu płacisz jak za zboże. Jak za godzinę z elfikiem. No ale zimne, coś się tam zawsze znajdzie. Ale polecam te trochę mocniejsze,
@JamMasterJay: I jeszcze Kaufland, Lidl, ale tam znowu, w lodówce tylko eurolagery, a na półkach ciekawe piwa, tylko wydaj sobie ponad 1 € za ciepłe piwo. No, żeby się przypadkiem nie zdziwili. I tak jest najczęściej. W lodówkach masz piwa z grupy Żywiec, czyli praktycznie niezdatne do spożycia, a coś ciekawszego ciepłe. Dlatego lubię Żabkę, bo tam zawsze coś znajdziesz.